Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak najít osobu z náhodného setkání

Ahoj, hledám mladou dívku, může ji být tak nějak jako mně 22 let +-. Vím jen, že pracovala ve stánku s pivem (G..) v létě na jedné nejmenované akci asi jako brigadnice, ale jinak o ní nic nevím.

Nemam zadne nekale umysly, jen jsem si všiml jistého zájmu z jeji strany, bohužel jsem tenkrat svou šanci promarnil a teď mě to hloda víc a víc. Chci to zkusit at je vysledek jakykoli.

Zatím mě napadly tyto možnosti:

1) vyčkat do léta, zda-li ji tam opět nepotkám (obávám se malé pravděpodobnosti)

2) oslovit firmu, pro kterou pracovala, zda-li ma nejakou databazi a neposkytne mi jmeno a příjmení (to me asi poslou rovnou do pr...:-D)

3) prohledat ruzne fotky na internetu, instagramove fotky s hashtagem te akce, zda-li bych ji nalezl na nejake fotce (jiz jsem hledal bez úspěchu, mozna malo)

4) zda-li bych tu akci nenalezl ještě jako udalost na Facebooku a projel vsechny co se ucastni, maji zajem apod.. (to uz asi z fb zmizelo?)

5) nejaky inzerat a treba se dostane az k ni (nechci z toho zbytečně delat kovbojku, tuhle moznost vyloucit)

6) Zeptat se někoho, kdo by tuto informaci mohl znát.

Chci nějaké další tipy od Vás, děkuji.

Usoudil jsem, že bude lepší to nakonec nepokoušet, i když nerad. Přesto jsem dohledal událost na Facebooku se vsemi, kdo meli zajem, nebo se zucastili, ale je to jako hledat jehlu v kupe sena. Celkem 1000 lidi a popravde bych ji uz nepoznal z profilovky. Jediný cíl, který jsem si pevně stanovil je navštívit v létě znovu to stejne místo, s trochou štěstí ji najdu, přestože počítám s tím, ze si me uz pamatovat nebude.. No uvidíme, třeba budu mile překvapen. :-D

nepokoušet... štěstí...:))

podívej, každý soudný člověk ti řekne, že seznamovat se po internetu je kravina. zkusil jsem. na četu, kde kecá 500 lidí a mě osloví trdlo, který odpoví jednou za deset minut člověku, který souběžně švitoří s 20ti lidmi- je nepravděpodobné si jí vybrat. vybral jsem. řekl jsem, že jsem ve znamení býka a kozoroha na vztah bych nedal- drze tvrdila jiné datum. navždy je tomuto býku určen na vztah kozoroh.

no, a takto nám to neklape už cca. 16 let (jsem blbej na datumy). každá labuť čeká na svého labuťáka.