Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako uspokojiť partnerku

Ahojte, chcem sa poradiť, ale seriozne...už to bude čoskoro rok čo tvorime pár s priateľkou a všetko funguje ako má, ale za celý čas sa mi neporadilo ju ani raz uspokojiť. Sexuálne máme veľký rozdiel medzi tým čo zažila ona a čo ja, ona mala 3 partnerov a ja viac (netreba koľko, nepotrebujem sa tváriť alebo chváliť). Mám skúsenosti, nehovorím že každá to mala, ale nikdy nebol problém to nejako docieliť hoci po mojom spravení. Preto sa Vás a najmä ženy pýtam ako mám postupovať v prístupe k nej aj keď sa snažím ju "pripraviť" a ona tvrdí že je to výborne, niekde v sebe tuším že to tak nie je. A mrzí ma že ona nedokáže mať pri našej "činnosti" tie alebo podobné pocity ako ja. Priateľka nemasturbuje vôbec, preto netuším ako na ňu, kedže ani ona sama to netuší.
Ďakujem za každú normálnu odpoveď :)

loading...

Holt, nekterym to jde lehko, nekterym hur, nekterym jenom samotnym. Vsecko je to v hlave prevazne. Uz jen to, ze sama nemasturbuje svedci o tom, ze tam nebude vsecko v poradku.

Jen nevim, co tu chces po nas. Jak to mame jako vyresit? Ty to nedokazes. Sama to nedokaze. A my tu mame delat asi tak co? Reseni bude asi komunikace s ni a pripadne cas.

Hele, tak nam ji asi pujc a my se na to zkusime teda podivat :-D

Naprosto zbytecny dotaz, ktery tu nikdy nebude mozne vyresit.