Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak slušně požádat souseda, aby uklidnil svého štěkajícího psa

Bydlím v paneláku, kde někomu neustále štěká pes, jelikož jsem teď doma, slyším, jak štěká přes den, od rána (asi kdy odejde do práce) do večera a často i po desáté večer.

Jednou se to dá přežít, ale né každý den.

Nejsem si 100% jistej, koho pes je (bydlím krátce), rád bych tedy na nástěnku dal nějakou prosbu.

Navrhujete něco?

Nějraději bych tam napsal "STRČ SI TOHO ČOKLA DO PRDE**"

Díky za každou konstruktivní radu.

Taky jsem resil tento problem. Známej od matky si k nam domu na zahradu pravidelně garažoval psa a protože on vůbec netuší jak psa vychovat tak ze psa vyrostl strašný hajzlik nonstop vyštěkující. Já nejsem cely tyden od po-pa doma tak na nej taky nemam čas. Ale protože mě bylo jasné že sousedy to pěkně štve. Pořídil jsem mu ten el obojek tušim za 400kč. Po jednom dni pes ani neštěkne a teď už ten obojek ani nemusi nosit. Vím že to neni správné a mělo by se s nim pracovat jinak. Ale já na to čas nemam a majitel je debil a kašle na něj.....

Pravidelne volat na policiu za rusenie nocneho kludu....Kup si lieky na spanok a ak mas moznost tak mu to strc do kusku slaniny a mas vystarane cez den...nikomu to nepovec a vsetko bude OKA...samoozrejme to neprezen pomaly testuj kolko znese a potom mu pravidelne davaj nech drychme cez den...Aj vecer mu to mozes dat xD...Podla mna to nieje az tak zly napad..Daj si predpisat u svojho lekara lieky na spanok ktore obsahuju Zolpidem" to je ucinna latka " Sanval,Zolpidem Milan,Zolpidem Orion, Hypnogen..

to co nutí psa štěkat je pocit úzkosti, je sám a bojí se. Štěká a Štěká

to co je problém je ten, že Češi se o působení psa v jejich nepřítomnosti nezajímají a nelibost ostatních berou jako útok na ně samotné.

Oni si přece mohou dělat co chtějí a to že pes štěká, je přece normální.

-------------------------------------------------- ---------------------------------------------

Slyšel jsem příběh, kdy jedna důchodkyně, které vadil štěkot psa, kterou si pořídila mladá rodina s malým dítětem v bytovém domě řešila tak, že jak přišli mladí z práce domů začala hrát na bubny, trubku a harmoniku a čekala až mladé NÁPLAVY přijdou sami.
Nebyl to jen týden a už je měla u dveří.

Přišli, důchodkyni vynadali, při další návštěvě i důchodkyni zfackovali a vůbec se nechtěli s babou o psovi bavit, prý je dementní, že pes štěká je normální a je hodný a tak.

Prostě nechtěli uznat, že jejich pes všechny v domě obtěžuje celý den, ale vyhrazovali si právo na klid, když přijdou oni z práce.

Víte jak to dopadlo? Nakonec celý dům našel zalíbení v hudebních nástrojích a milá rodina se ODSTĚHOVALA s tím, že je to DŮM DEBILŮ.

Alter Ego, Macho, naše zájmy jsou ty důležité a na ostatních nezáleží, chybí ohleduplnost.

já se spíš bojím buducnosti, kdy možná budou vznikat domy pro důchodce a domy pro pronajímatele a jejich nájemníky

připadá mi to jako nesmiřitelný boj dvou neústupných táborů. Dům kde bydlí oba tábory je domem problémů.

Ultrazvuk pes slyší, ale nevím jak dlouho ho bude zajímat, než prostě zase zjistí, že je sám, bez pána a začne mu být ouzko.

moje teta bydlí v paneláku, kde mají myslím 8 nebo 10 vchodů a v každém vchodě jsou byty investiční a byty důchodci. V investičních bytech bydlí nájemníci se psy, kočkami, křečky, dětmi a v těch jiných bydlí majitelé zaměstnaní a ve všem ostatním důchodci, kteří chtějí mít klid.

Už tam proběhla výměna několika bytů ze vchodu do vchodu a myslím, že je jeden vchod takový že jsou tam samí důchodci.

Tak jsem to chtěl říct