Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak slušně požádat souseda, aby uklidnil svého štěkajícího psa

Bydlím v paneláku, kde někomu neustále štěká pes, jelikož jsem teď doma, slyším, jak štěká přes den, od rána (asi kdy odejde do práce) do večera a často i po desáté večer.

Jednou se to dá přežít, ale né každý den.

Nejsem si 100% jistej, koho pes je (bydlím krátce), rád bych tedy na nástěnku dal nějakou prosbu.

Navrhujete něco?

Nějraději bych tam napsal "STRČ SI TOHO ČOKLA DO PRDE**"

Díky za každou konstruktivní radu.

já se spíš bojím buducnosti, kdy možná budou vznikat domy pro důchodce a domy pro pronajímatele a jejich nájemníky

připadá mi to jako nesmiřitelný boj dvou neústupných táborů. Dům kde bydlí oba tábory je domem problémů.

Ultrazvuk pes slyší, ale nevím jak dlouho ho bude zajímat, než prostě zase zjistí, že je sám, bez pána a začne mu být ouzko.

moje teta bydlí v paneláku, kde mají myslím 8 nebo 10 vchodů a v každém vchodě jsou byty investiční a byty důchodci. V investičních bytech bydlí nájemníci se psy, kočkami, křečky, dětmi a v těch jiných bydlí majitelé zaměstnaní a ve všem ostatním důchodci, kteří chtějí mít klid.

Už tam proběhla výměna několika bytů ze vchodu do vchodu a myslím, že je jeden vchod takový že jsou tam samí důchodci.

Tak jsem to chtěl říct