Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přividělání na internetu

Ahoj, rád bych si zkusil vydělat trošku peněz na internetu. Zkoušel jsem už hodně stránek,ale většinou buď nefungovaly nebo jste dělali 10eur 2 roky. Hledám něco co by mi trochu pomohlo vydělat pár stovek korun(nečekám žádné tisíce) když ještě nemám ani střední vzdělání. Pokud víte o něčem nebo o nějaké stránce byl bych rád kdyby jste mi pomohli.

Pokud by jsi chtěl takto vydělávat,tak už to není jednoduché. Překládat,programovat a podobně. Takové nějaké přebírání a vyřizování objednávek už není a pokud chceš cokoliv prodávat,tak vždy musíš to zboží napřed koupit a potom prodat. Fakt mrkni na inzerci fabrik,nebo obchodů,Lidl bere na brigády za 115.- Ovšem asi od 15.To nevím.

Na internetu se dá vydělat velká spousta peněz. Nenech se NIKÝM odradit, musíš na sobě ale velmi MAKAT.

toto co ti teď napíšu když zvládneš a budeš hodně šikovný, můžeš mít za 2-4 hodiny práce denně i 1.000 € měsíčně po zdanění ...

PHP, Git, Framework, Symfony nebo Nette, a nauč se testovat Behat, PHP Unit, dobrej je i Phing

Takový developer je většinou na ŽL, takže maminka nebo tatínek.

přeji mnoho štěstí.

Ono toho v nějakých 14 letech na internetu moc nevydělá. Sotva zvládá mateřský jazyk a ty do něj cpeš programování. Aby si vydělával tisíce měsíčně, musí být na velmi vysoké úrovni a na tu se i velmi talentovaný nedostane v pubertě. Nestačí jen umět programovací jazyk, je třeba vědět něco o tom, co bude programovat. Pokud se nevyzná v účetnictví, tak si jeho vyprogramovaný dílo žádnej soudnej zákazník nekoupí.
Žel, v jeho věku mu zbývá akorát tak sběr ovoce přes prázdniny, pokud najde nějakýho místního zemědělce, kterej o to má zájem.

Nevim co ti spoluzaci ve skole nakukali ze delaji (a jak vydno z tveho zazitku s caryfukem se zjevne nechas velmi snadno opit rohlikem), ale ve ctrnacti jsou nadanejsi decka rada za html/javascript/css, mozna zaklady php/javy/c a spravovani webu mistniho ochotnickeho divadla, ale skutecne programovat za 1000€/mesic? Tech by jsi napocital v republice na prstech jedne ruky nesikovneho tesare.

Co jsem mu napsal výše já?

Veškerý výdělky na internetu, který nevyžadují žádný speciální dovednosti, jako třeba programování,...

A co mu poradil M.A.R.T.I.N.? Programování a to docela tvrdý. Na to, aby si mohl slušně vydělávat programováním, musí to programování (čehokoliv) hodně dobře umět a původní dotaz zněl zhruba tak, jak si na netu vydělat, když ještě nemá ani střední školu. V jeho věku to asi nebude profi programátor. A kdyby byl, tak by se neptal tady.

Ne profi programátor ještě nejsem, ale základy už umím :D něco se teprve učím ,ale né z toho důvodu abych zatím vydělával na internetu. To nechávám až na střední školu. Myslel jsem něco jako ty klikačky a reklamy atd. (našel jsem stránku slice the pie kde bylo účelem hodnotit písničky, elektroniku, oblečení a za to jsem pak dostával cca 0,04 E. bohužel mi byl účet zablokován za nedostatky angličtiny, ale s tím jsem mohl počítat v mém věku. Na druhou stranu to byla docela zábava a hlavně jsme si tu angličtinu dost procvičoval, za cca 1 hodinu jsem tam našetřil půl eura.)

Vyzkoušej plus500.cz dostanes 500 do zacatku zdarma a pak nakupujes a prodáváš a snažíš se o zisk. Zkoušel jsem to snad před pěti lety. Přes prázdniny jsem udělal z tech 500kč 5000kč a samozřejmě čím víc máš tím víc vyděláš. I tak jsem tomu moc nevěřil a vybral jsem 1000kč, neměl jsem v te době ještě kartu takže jsem si to nechal poslat domů. 2 měsíce se nic nedělo tak už jsem to neřešil a peníze co jsem měl na plus500 jsem rozhazel a prodělal.
Potom mi po nějake době přišel takový divný německý šek. V bance jsem ale peníze bez problémů dostal. ;) Takže za mě to funguje.

Mozes doucovat spoluziakov. Staci ti PC, skype a vedomosti (anglictina, matika, programovanie atd.)

A najst si mozes ziakov z celej krajiny, nie len od vedla z panelaku...

Doucovanie ale znamena, ze musis byt v nejakom smere/odbore lepsi ako ostatni.