Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Únava

Dobrý deň som stále unaveny rano vtanem vpijem 7 deci vody sedim na posteli prejdem 30 metrov do sko,.ly a tam spim a potom som zvysok dna unaveny a vecer aktivnejsi. vela jem a som stále chudý. mate nejaký rituál na ranné prebudenie aby ste boli aktívnejší

Samozřejmě že způsob existuje. Pusť si králíky z klobouku a poslechni je. Vstávat a cvičit. Nejlepší je krátký běh na vzduchu,určitě ne do sebe nalít třičtvrtě litru vody a přemýšlet nad sebou. Na vojně nám říkali : trochu elánu do toho umírání. I do školy mírným poklusem a celý den prožít s motivem nějakého zájmu,činnosti a podobně.

jj, jit se probehnout (na zacatek neni potreba behat, staci svizna chuze) na 15-20 minut (optimalni je samozrejme vice - 40-60), pustit si do sluchatek hudbu a vys*at se na cely svet, neni vubec spatny napad.. pokud te nebavi behani, jed na kole/inlinech, proste neco..

fakt to procisti hlavu, pomuze to na tu hodinku zapomenout na denni problemy a hlavne to zdravym zpusobem unavi a vyrazne se zlepsi kvalita spanku

Myslím, že tvůj hlavní problém bude životospráva. Ano, jeden osvědčený a vyzkoušený ranní rituál existuje. Je jím pravidelná, vydatná a pestrá snídaně. Nastartuje matabolizmus a budeš se cítit méně unavený.
Pokud hodně jíš a nemůžeš přibrat bude chyba v životosprávě, nevyvážené stravě a nedá se vyloučit ani nějaký zdravotní problém.

vpijem 7 deci vody

Tohle udělat, tak nedojdu ani do tý školy a omdlím.
Tvoje hladina cukru ráno musí být zajímavá.
Vstaň o 3/4 hodiny dřív a pořádně se nasnídej t.j. žádný piškoty a pod. Chleba, sýr, máslo, kousek sladkého jako tečku, k tomu čaj nebo bílý kafe, nebo co piješ.