Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s duchy? entity? energií?

Dobrý den,

co to může být, když se dějí divný věci a pravděpodobnost selhává. Nikdy jsem ničemu nevěřil, měl jsem pocit jakési neuvěřitelnosti lidských příběhů, co všechno se může stát a dít.

Poslední dobou jakoby se k nám do domu nastěhovala smůla. Všechno jsem opravil, nebo nechal opravit z pocitu dožití rozbitých předmětů, no žena to tak nenechala pozvala jakéhosi "čáryfuka" ... Napřed jsem se mu smál. Říkal jsem si, podvodník, vezme prachy, bububu a nazdárek, pak přijede znova a znova... však víte
Jenže on si nic nevzal, ani na benzín (jel 60.km) a utekl, že nic dělat nebude, že hrůza, a on je na TO slabý...

Pozvali jsme sousedy (máme společnou zeď) na kafe a začali oni. Nebudu to rozepisovat, protože jsem ničemu nevěřil.

Jenže včera za námi přišli přátelé, asi ve 20:00 pocity úzkosti, strachu, husí kůže, úplná paralýza všech nás 4 dospělých lidí a do toho volá moji "čáryfuk", že nás cosi obchází.

Trvalo to 2 nebo 3 minuty. To už je celkem silná káva i na tak exaktního Martina. Dnes mi spadla věc z místa ... (jasně mohl ji někdo shodit, chápu, ale kdo, že? )

Máte nějaký přínos? Máte nějakou radu? Co s tím, věřit, nebo stále pochybovat ...

děkuji vám

Zviditelnit? Ja jsem neprisel s evidentnim troll postem. Kdybyste to myslel vazne, tak s tim jdete na specialni weby, kde se obdobni posuci slezaji a jeden druheho placaji po zadech jak jsou prozreli a vnimavi.
Ale diky za pobaveni, telepatickej vlk, nejaky nekrofilni transgenderi vzyvajici Astara Serana ci co apod je ale uz na prasky.

Zvlastni, ze pan caryfuk vubec z vypusti z ust slovo "vedecka"... Co se lovu ve smeckach tyce (nejen vlci), po zadne telepatii tam neni ani vidu ani slechu a lidi co na to veri jsou stejna sorta, ktera se v praveku klanela bleskum a ohni a ve stredoveku upalovali carodejnice.
A je docela rozdil mezi praktickou znalosti baterie a jakymsi transgenderovym duchem s hybernacnimi schopnostmi.

úplná paralýza všech nás 4 dospělých lidí a do toho volá moji "čáryfuk", že nás cosi obchází.

No tak to je ten čáryfuk borec,že to pozná na 60 km,co se u vás děje.Nebo máte tak silné duchy,když se jich i on bojí.
No jen aby se neozval znova,že jste na tom opravdu špatně a že vám tedy za pár desítek tisíc pomůže.

No to je možné.Jen nechápu,jak se na vás napojil ten čáryfuk,kterého jste si sami vybrali a proč vás dál sleduje.
Ale asi je zbytečné se k tomu dál vyjadřovat,když jsme tu podle Tebe stejně všichni blbci.Na debaty o existenci duchů nemám náladu.
Nejhorší je,že vám nikomu nepomůže ani ta primářka psychiatrické léčebny,když nepomohla ani sobě.Takže jedině honem prodat barák a zdrhat od duchů,pokud nanalezou do nějaké krabice a nepostěhují se s vámi.Třeba mají vaši rodinu rádi. :-)

aha takže ty to máš v hlavě v pořádku, protože všechno musí být exaktně v doloženo a pořádku.

Takže ty miliardy lidí, co chodí do kostela, mešity, synagogy, chrámu nebo nevím kam všude, tak jsou vlastně IDIOTI. Ok, váš názor.

Běží vlci, každý z jiné strany, a každý ví na kterou oběť má běžet ... všichni běží na jednu ... to si jako předem domluví zaštěkáním? Haf haf haf, 3. z leva?

Ne, nezaštěkají. Jen my víme HOVNO.

ještě než přišel Mojžíš s božími přikázáními, věřil izraelský národ v Tele a v Šeol. Provozovali styk se zemřelými. Až poté přišla víra v AlderBarana = YAHa ... HaleluYAH, že? Takže 2.000 let věřili v něco, co podle vás neexsituje.

vědci když něco neumí vysvětlit, nazvou to podivností. třeba takové podivné částice, že?

Nevadí, to že vy něco nevíte přece neznamená, že to může na jiné lidi působit.

zlaté tela si izraeliti odliali až pod vedením mojžiša,styk s mrtvymi prevádzali judeopalestínci=predkovia arafatovej zdeformovanej bandy ,styk s mrtvymi,zvieratami prevádzali aj starovekí Gréci,Chetiti,Babylončania,Egypťania,čiže skoro prakticky všetci,čo neskôr chytili hromadnú debiliozu vo forme islamu.....

No jednak nesmíte věřit všemu na Nově,bylo co celé sestříhané za účelem senzace.A Standa Motl to natáčel v roce 1997 postupně,aby bylo vůbec co vysílat.
Kdyby se něco z toho potvrdilo,proč se už 20 let nic neděje?Že by duch chcípnul (nebo spíš uhynul)?Ale on to zase někdo natočí,i Jihlava potřebuje reklamu pro zvýšení turistického ruchu.
Zkuste si o tom přečíst třeba tady a připravte si ten toaletní papír,protože se možná pose**te z toho,kde je vlastně pravda.Je tam i o té záhadě svítících chodeb,jedna z nich prý dokonce vede k jednomu z vchodů do bájné podzemní říše Agartha.:-)
Zde to máte vysvětlené i s chemickým složením-zdroj:Přírodovědecká fakulta University Karlovy.
Ale celkově by se Vám mohlo líbit spíš na těchto stránkách.
Ovšem nic Vám nenutím,jestli chcete věřit na duchy,věřte dál,alespoň se budete i se sousedy víc bát těch svých doma.:-)
A klidně pokračujte,bude sranda.

Tu kresbu namalovali lidé před tisíci lety na skálu, myslím tu, kterou POTÉ nafilmovala NOVA.

No tak to těžko,to tam ty chodby ještě nebyly,Jihlava se začala stavět až ve 13.století kolem malé slovanské osady z konce 12.století,kde asi ale chodby a sklepení nebyly.A prý to tam spíš namalovali nacisti,co tam za války sídlili a hledali podivné taje a dimenze.Ovšem Nova klidně uvede stáří 1000 let a svede to třeba na ufouny nebo templáře,jim je to jedno.

Třeba já věřím na různé duchy. Třeba na ducha přátelství a vzájemné spolupráce v Evropské Unii.
Když ten čáryfuk utekl, že je to na něj silné kafe, což zkusit nějakého proutkaře, jestli něco nenajde on? Nebo prý na geopatogenní zóny jsou citlivé kočky. Vypozoroval jsem, že naše bytová kočka jedno místo v bytě na podlaze přeskakovala.

Možností, co s tím, je spousta.

- Ignorovat, smířit se s tím, že to přejde samo. Nebo že to nepřejde, naučit se s tím žít.
- Navštívit psychiatra, psychoanalytika, faráře - v libovolném pořadí a svěřit se. Farář je teoreticky schopen zajistit exorcistu, doktor zase dát prášky na uklidnění, případně zajistí radikálnější způsob.
- Vykladačky karet, kávové sedliny a podobné umělce snad raději ani doporučovat nebudu.

To je odpověď všech ODPOVĚDÍ. Ano, tím jsem žil. Je to blud, je to něco, co si jen myslím, sám si to vsugerovávám.. Strachová mani-pula.

Tomu stále věřím, že to není možný, jenže ta víra pomalu opadává. Volal jsem jedné koučce, ta mi dala číslo na paní, vystudovala univerzitu na Sorboni. PhDr PhD. ThD. Ing. Tak zítra ji zavolám.

Podívej, kdysi dávno se nám stala taková věc. Byli jsme s mojí v kuchyni, za zavřenými dveřmi, už nevím, co jsme tam dělali, nejspíš čaj. Den jako každej jinej, už bylo pozdě večer, chystali jsme se mrknout na nějakej film. Nemáme žádnýho psa ani podobnou havěť, ale najednou nám do dveří zezadu něco narazilo. Byla to fakt rána jako svině, úplně to s těmi dveřmi zamlátilo. Jak kdyby do toho někdo bouchl kladivem. Moje byla samozřejmě ve vteřině pod stolem, já otevřel dveře a podíval se na chodbu, co to bylo. Nic tam nebylo. Prolezl jsem ostatní pokoje, další patro, sklep. Na půdu jsem nešel, tam by nic neuteklo (je to zavřený). Já tedy samozřejmě hledal nějaký zvíře, ne bubáky. Mojí jsem nalhal, i když to moc nežrala, že to byl průvan, a dál jsme to neřešili. A strašidla tu nemáme. Vsadím ale boty, že kdybychom si pozvali paní PhDr. PhD. ThD. Ing. ze Sorboně, straší nám tu dodnes. Rozumíš mi?

• To ano, alespon je to alespon nekdo , at jsou bizardni nebo ne, nikoho jinyho na tyto pripady nesezenes, policii nebo KOJAK volat asi nebudes.
• Alespon dojedou a meri magnetismus a tak, je to lepsi jak nic a pomuze to vic jak 1M prispevku na Zivot.net : watch
*"Na nenormalni veci, volat zasadne nenormalni lidi", ono "na vareni, je nejlepsi podlejvani"..

Tie pocity vznikli jak? Ste sa bavili na tu temu uz predtym? Volal caryfuk a vtedy zacali pocity?
P.S. nepili ste nieco co vam daroval caryfuk? Atd maj oci otvorene, skor hladaj realne vysvetlenia...

Mne zas nejaky duch vzdy ked kupim nejaku akciu/cokolvek tak do par dni posle kurz aspon 5% dole, nejaky burzohajzlik, a neviem co s tym :) A ked ju predam tak zas do par dni 5% hore, hajzlik jeden :)

BTW. nenechal vam caryfuk doma nejake zariadenie ktore by mohlo vytvarat infrazvuk alebo nejake fyzikalne efekty? Ze by to spustal na dialku :)
Inac napr. infrazvuk moze mat aj normalne vysvetlitelne priciny napr. nejake velke stroje/pumpy/alebo janeviemco v blizkosti alebo aj tvar okoliteho prostredia a vietor do toho alebo co (len tak spekulujem)

Takže ty miliardy lidí, co chodí do kostela, mešity, synagogy, chrámu nebo nevím kam všude, tak jsou vlastně IDIOTI. Ok, váš názor.

To slůvko vlastně by mohlo evokovat v některých lidech pocit, že si na to přišel až teď a řadíš se tak zřejmě ke jmenovaným ... :))
Osobně nejvíc věřím ve víru starověkých Římanů v ukřižování každého křesťana nebo jimi ozvláštnit jídelníček lvů. Římanů bylo taky celkem hodně, tak předpokládám, že je nesmysl, aby jejich rozhodnutí kdokoli zpochybňoval nebo vůči němu vznášel jakékoli námitky. :-)

To já na duchy apod. věřim, když sem byl malej (9 let cca? už nevim), tak sem spal v pokoju, usinal sem hlavou ke zdi a najednou sem měl pocit že mě někdo sleduje, tak sem se otočil a tam 3 tmavý postavy (jakoby stíny), začal sem křičet až přišla máma rožla, a nic tam nebylo...a nedávno, když už sem velkej, se mně svěřila, že někoho nebo něco viděla jít do mýho pokoja, ale nemohla se vůbec pohnout, až sem zakřičel tak teprve mohla vstát a jít ke mně....

Další věc, poměrně čerstvá, zhruba před 2 rokama nám umřel pejsek, a po pár měsících sem měl klasicky u PC dojezenej jogurt, a viděl sem, jak se pohybuje po stole, musel to být naš pes, protože sme jí dávali kelímky od jogurtu.

Takže něco určitě existuje, jen holt někomu se nic nestane, tak nevěří.