Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím poraďte nejaký dobrý film

Dobrý deň poradíte prosím nejaký dobrý film, ktorý by sme si s priateľkou mohli pozrieť večer, keď príde ku mne ?? Nejakú komédiu, alebo romantický film, niečo čo stojí za to. Ďakujem za Vaše nápady.

TiP ~ "Podivuhodný případ Benjamina Buttona"
Trailer : watch

Hlavní hrdina místo stárnutí začíná mládnout, což se mu nejdřív líbí, ale postupem času obrátí. Protože prožívat svůj život v opačném směru a mládnout vedle své pozvolna stárnoucí lásky, to není úplně normální.

Nedoporučím čistě romantické filmy, ale filmy, kde je romantika doplněna i jinými žánry a vytváří hodně zajímavé celky:
Hlava v oblacích - romanticko-erotický film na pozadí válečného dramatu. Úžasné herecké výkony ústřední trojky, vyniká především Charlize Theron - podle mě její nejlepší role.
Fenomén - zajímavý a hodně dojemný mysteriózně-romantický film, kde John Travolta dokazuje, že umí zatraceně dobře hrát.