Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zadek

Ahoj. Prosim o radu nebo nazor.Mam takovej mensi problem se zadkem. Po stranach je propadlej a smerem nahoru se rozsiruje. Nevim co s tim mam delat . Existijou na to nejake cviky, nebo bych musela na nejakou plasstiku? Mam ho stejnej jako ta zenska na oi brazku c Pl jsem dala odkaz. Uz opravdu nevim co s tim, protoze denne cvicim a chodim vsude pesky. Ve skole porad slysim veci typu,, jezis ona se zas otocila , ja se asi pozvracim". Docela dost jsem asi pred 2 lety zhubla a porad jeste hubnu ale ten zadek me trapi nejvic ( nohy taky ale ty ne tak moc)
Dekuju moc za odpovedi a nazory.

https://www.google.cz/search?q=flat+square+ass&cli ent=ms-android-samsung&biw=320&bih=452&prmd=isvn&s ource=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjv1uK01-zRAhVM QBQKHfgtBPcQ_AUICCgB#imgrc=6hWCeSu9fqE8cM%3A

Ve skole slysis nezmysly asi od nejakych zmalovanych dementiek, ktori budu vyzerat o 3roky jak smrtka, ignoruj to alebo im na to nieco intelogentne odpovedz, trebars ze nech ti potom povie ked bude grcat ze donesies kybel.
A to sa nedaju kupit nohavice v ktorych by ti nikto neopbzeral jaky mas zadok? To je skola stripterok ci co? Vacsine ludi je to jedno jaku ma kto prdel.

Myslím si, že tohle je taková maličkost..Ale chápu,že tě to může trápit a máš z toho prostě takový komplex.Nikdo není se sebou spokojený:) jestli chceš s tím zadečkem něco udělat, zkus zapojit dřepování (ale pozor na kolena, prostě si někde nejdříve najdi, jak se správně dělají dřepy),zdravější stravu-pokud ještě nejíš zdravě.. a potom takový normální činnosti jako třeba chození do schodů a nebo si najdi posilování na yt. Ale předem upozorňuju, že zadek chce čas,to vím už z vlastní zkušenosti. Nezaobírej se tím moc a nevšímej si řeči ostatních!Akorát ti srážejí sebevědomí:)