Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jídlo

Dobrý den,prosím o radu co mám jíst k svačině obědu a večeři prostě k jídlu některá jídla mi už nechutnaj

Mám pekárnu asi 200 m od baráku - krom klasickýho chleba dělají i nějakej speciál, dycky mě nasere, když ho vyprodají. Ve vedlejší dědině pečou taky proslavenej chleba, naštěstí ho mají v sámošce vedle našeho baráku. Cenu neřeším, když se to dá sežrat a málokdy ten chleba zbyde. Dá se žrát i 4. den od koupě.

nechapem co s tym ma nejaky exit. Nemci maju parek z masa (vsetky). A chlebov asi 300druhov, aj bio z dinkelu za 100korun ked chces. (sice 290 z nich je hnus, ale tvoj chleba od nich fakt nezavisi. Otvor pekaren alebo masiaren a rob chleba co sa da zrat a parok z masa a zarob si). Alebo nenakupuj v nejakom supermarket nezmysle (ano tam moze byt kvalita peciva dost mizerna)