Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Film

Ahoj,potřebuju poradit jeden film.
Je to o chlapovi,který je ve válce,vrátí se domu a jakoby se z toho zblázní..tu válku vidí všude a zabíjí.
Je tam třeba scéna,kde je v zimě v lese,všude sníh..
A i v tom lese jsou nějací vojáci,co si na vojnu hrajou a on je pozabíjí Atd.
Nakonec ho dostane jeden,který mu ve válce dělala velitele a s pomocí policie se ho snaží dostat.

Ten Rambo mne taky napadl, ale asi to nebude ono, mimo jiné i proto, že je to hodně známý film a ten děj co tazatel popisuje tomu až tak úplně neodpovídá.
Hraje v tom nějaký známější herec nebo herka?

BTW: Co se nám tu pouští po plyšáku, tak na jeden dobrý film, je X filmů, kde se tvůrci tím dobrým "inspirují", snaží se natočit kasovní trhák, ale není to ke koukání. Ale vzhledem k tomu, kolik je televizních stanic co potřebují něčím zaplácnout hluchý čas mezi reklamami jdou do distribuce i takové filmy.