Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chronická rýma

Zdravím. Mám asi 2 roky chronickou rýmu, nikdy jsem nějak moc nepoužíval nosní kapky či spreje, max 10 dní. Nyní když jsem po operaci nosni dutiny ( levá maxilárni, byla tam cysta) tak mi to nijak nepomohlo, existuje nejaka operace hrazena pojistovnou, kde mi pomuzou s temi nosnimi dutinami? Popr aby to byl zakrok max na jeden den. Nebo pokud jsou nejake prirodni metody tak za kazde rady budu rad, dekuji za odpovedi.

mas v zasobe druhy nos? nejaky ktery si nasadis, kdyz ti nejaka "prirodni" metoda nepomuze a prestanes komplet citit a nepoznas nic jak chutna? :) predpokladam ze ne.. :)

pokud uz 1. operaci provedl doktor a ne Franta s Pepou v garazi za mestem, tak urcite najde jine reseni, aby potize zmizely..