Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výklad - Prezentace

Ahoj,
Ve škole sem nějakej čas teď chyběl (zlomená noha+ruka) - 3 týdny
a mezitím dělali něco čemu se v češtině nazývá Výklad :D Přišel jsem do školy a bylo mi oznámeno že mám na příští týden prezentaci na mé téma formou výkladu max. na 5minut s obrázky a stručným textem.
Prosím vás nevíte jak taková prezentace vypadá? Vybral sem si na téma "Tsunami" . Na internetu sem žádnou prezentaci nenašel chytrálci ;) :D Díky všem moc za snahu a ochotu nějak mi pomoct :(

Na internetu sem žádnou prezentaci nenašel chytrálci

No však tvým úkolem není tu prezentaci stáhnout, ale vytvořit.

Výklad je slohový útvar. Patří do funkčního stylu odborného. Postihuje a vysvětluje vnitřní souvislosti a vztahy, podmínky vzniku, vývoj, trvání jevu, jeho následky a objasňuje podstatu jevu. Výklad je základem učebnic, odborných časopisů a publikací.

V%C3%BDklad

ahoj, tak to poznam, ja som chybala zo skoly cca 4 mesiace pre zlomenu ruku...ale to bolo ked som bola v puberte:)

Mam knihu o prirodnych katastrofach..

ak chces, nieco mozem opisat..

skener nemam zatial:)

a je to v slovencine...:)lebo som z vychodu...

Drzim palce v skole..mne tak ta moja chyba:)...ale uz mam o rok 30, takze koniec skoly:)haha