Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zbití spolužáka... ale já jsem holka :-\

Dobrý den,
Chodím na základní školu v Jihočeském kraji (6.třída). Každý den mě otravuje spolužák jménem David. Nebo... Ostatní otravuje taky, ale mě nenávidí ze všech nejvíce. ”Prdí„ na ruku, volá na mě při hodině, hází po mě modelínu, papírky, apod.
Všechny nás to otravuje (hlavně mě), ale učitelé nic neřeší. Což mě štve... Ale nechte mě to doříct/dopsat. Jelikož jejich obec neměla II. stupeň, tak přešel k nám. Už od začátku mi přišel nesympatický, ale nechala jsem ho býti. Hned sme s pólu seděli, ale já neustále chtěla přesadit. No nic... Už spolu tak 1-2 měsíce nesedíme, ale jak otravuje, tak prostě mám chuť ho zmlátit. Nikdy jsem se nepřála, s niký. Toto bylo poprvé a teď i každý školní den. Jakmile na něj někdo zaútočí, tak se nebrání (ale to před nikým). Jakmile ho jdu UPOZORNIT, začne otravovat víc a víc. Neodolám a zmlátím ho, ještě k tomu se mě jako jediné bojí... Jak z holek, tak z kluků. S páťákama sme ho zkoulovoli, až z toho brečel. Ale žádný problém sme neměli.
Máte nějaký nápad jak se ovládnou? Skoušela jsem antistresové omalovánky, ale žádný účinek.
Pokud budete chtít odpovím vám na otázky :) Předem děkuji

AnonymusGirl

Hm podla popisu to vyzerá, ze je to klasicky triedny outsider, s ktorým sa nikto nebaví a tak okolo seba kope. Navyse to vyzerá, ze ty jediná sa mu pacis.
Chlapca skôr ľutujem, je to husita (proti vsem), určite ho nebi, skús byt skôr prvá co ho pochopí.