Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhorena plastova lopatka v trube

Zdravím,

dnes som si robil v trube hranolky s rybími prstami, prisiel som po 20 minutach a vsade dym ja ze co sa deje tak rychlo som ju vypol vyvetral vsade smrad a truba bola posiata bielym povlakom a trochu aj tie hranolky cudoval som sa co sa deje ale kedze som bol hladny zacal som to riesit az potom... zjedol som to jedlo a isiel teda zistit co bolo pričinou... na moje prekvapenie som nasiel na spodku truby roztopenu plastovu lopatku taky podberak... a vtedy som si uvedomil ze ake splodiny som asi skonzumoval...

otazka je hrozí mi nieco? co mam robit? dal som si hned bodu s kyselinou askorbovou ale stale sa bojim aby sa mi nieco nestalo

dakujem

To nemyslis vazne....mne sa stalo nieco podobne...ale namiesto umeleho podberaka som tam upiekla ....pocuvaj co..
.cudovala som sa pocas prvych 10 minut ze co za oneho to tam furt vyzvana v tej trube..ale hovorim si to asi vonku sa decka hraju...pridem po 20 minutam ..uz sa mi zbiehali sliny na kolac co som dala piect..tak rozvoniaval....vytiahnem von plech ...a pozeram a pozeram...jedol ti ved moj kolac ma rysave chlpy. .najprv som nechapala...co to tam robi? Ale kedze som bola brutalne hladna neriesila som to
...Rychlo som si odkrojila...sadla za stol a odhryzla...nieco mi zachrustalo pod zubami...vyberiem z ust a ucho...po cvili znova...vyberiem z ust a oko...uz mi ti nedalo...p9zrem na plech a v kolaci zapeceny susedov kocur so zvoncekom na krku uz bez hlavy nakolko som odjedla z kolaca...rychlo som zavolala 122..150..158 ze kto prv pride..napodiv prisiel Mulder v skafandrii ako jeby mam epidemiu a testoval ma..dodnes musim uzivat lieky proti ochlpeniu a mravcaniu..holim di aj usi a sem tam aj medzi prstami. Stava sa aj ..hlavne rano. Ze mam chut na whiskas ale ja mam silnu volu preto si iba liznem mlieka...Zevraj nam byt rada ze mam este celkim slabe oriznaky po konzumacii kocura..Iny maju tazsie nasledky a to narast chvost a fuzov le prinieslo mi to aj plusy do zivota..vidim v tme...skacem jak jebla zo stola na zem a serem deckam na pieskovisku....tak ze tak chlape...ale to C cko si davajbuz dozivitne aby si sa nahodou nepremenil na podberak.

Karle...ty ses ktery rocnik..1898 Mne se zda ze te znam odnekud...zeby z 2.světovy valky...?????.... ..zda se mi ze si tehdy mel voblecene zeleny kalhoty s rezavym opaskem..vypadals jak ted na te fotce..nezmnenil ses..nevadi...ten zablesk ve tvych ocich...roztápim se