Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mamka se nastve kdyz ji reknu svuj nazor

Byla jsem štastna mam skvele ho přitela ale i rodice byli fajn. Mamka se chova ke me kamaradsky ale kdyz ji reknu svuj nazor hned se nastve. Ze ona mam vzdy pravdu ja uz nevim jak se k nim mam tet chovat. Poratte mi prosim
Změna předmětu, původně: Problem (karel)

To jsou tady všichni bez vlastního názoru ?

Ne, když matka nemá pravdu, tak jí prostě nemá.

Doporučuji jí nějakou dobu ignorovat a až se ozve, proč s ní nemluvíš, tak jí vysvětli, že je to kvůli jejímu chování.