Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snubní prsteny

Kupoval jste někdo v poslední době zlaté snubní prsteny? Kde? Co vás stály, jaké máte zkušenosti a a na co bychom si měli dát pozor?
V rodině chystáme svatbu, slíbili jsme, že zafinancujeme snubní prsteny, ale od té doby co jsme si kupovali ty své přece jen nějaký čas uběhl, tak sháníme rozumy.

Co s tym robis take cavichy, nabehni do prveho zlatnictva a vyber nieco co sa vam paci. Idealne teda s ludmi, ktori budu tie prstene nosit za prve kvoli meraniam prstu a za druhe nech sa pacia predovsetkym im, predsa budu ich a nie vase.
Strieborne sli pred rokom od 100 eur, zlate od 200 eur vyssie, cim viacej caciek a zlata tym drahsie.
Biele zlato vraj zachadza casom a treba ho cistit co som pocul.