Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sprostý učitel

Dobrý den. O přestávce mi učitel řekl ať otevřu okna. Já mu ale moc nerozuměl a myslel jsem, že chce, abych odkryl žaluzie. Když začala hodina a on vešel do třídy, první jeho slova zněla'Tak otevřeš ty okna šuline' a potom dodal 'sorry, mně přišel ten šulin na tebe docela milej'. Následoval smích celé třídy, a aby neztratil na vtipnosti řekl'Na! Rozdej ty písemky šuli teda Jirko'. Do teď slyším smích spolužáků a to, jak se mi ten učitel vysmívá. Poraďte prosím co mám dělat. Určitě to tak nenechám.

Já určitě nejsem z těch, kteří by se zastávali rozvířené mládeže oproti učitelům. Ale pokud je to opravdu tak, jak píšeš, určitě bych tohle řešil. Oznam to doma, a pošli rodiče za ředitelem.

Za nás bylo běžné od učitele dostat i po hubě (vždy zaslouženě), ti zlobiví byli třeba "dacani". Ale nazývat žáka čurákem, to by si nikdo z učitelů ve škole určitě nedovolil. A neměl by si to dovolit podle mě ani dnes.

To opravdu nevidis rozdil mezi slovy curak a sulin? To druhy mi neprijde ani zdaleka tak sprosty, spis to ma takovej kamaradskej nadech. Ale treba je to tim, ze jsme z jinych regionu. Kazdopadne jestli tazatel resi tohle, tak uz fakt nevim, to se asi casem v zivote zhrouti, az mu nekdo v praci vynada. Mel by si umet udelat legraci sam ze sebe. Vtipny, jak se hned ozval bojovnej zastup dalsich outsideru, kteri s temito problemy nikdy nic nedelali, ale najednou by razantne zakrocili.

To opravdu nevidis rozdil mezi slovy curak a sulin?

Z úst učitele směrem k žákovi určitě ne.
Tobě by se líbilo, kdyby tě učitel kamarádsky takto oslovoval?

Já obvykle ve sporech žák-učitel stojím na té učitelské straně. Ale tady vyučující (je-li tak, jak tazatel popisuje) hodně přestřelil - alespoň já to tak cítím. Svůj názor nikomu nevnucuji.

Jsi totálně mimo, z posměšků učitelů pro pobavení zbytku třídy může mít žák psychické problémy po zbytek života ty tupče. Je rozdíl, když si učitel s třídou rozumí a jsou na tohle zvyklí, ale z popisu threadu je to spíš druhý případ. Tohle si učitel nesmí dovolit. Je to šikana a naprosto neprofesionální jednání. Vím, jací dnes jsou studenti drzí, ale ne všichni. Tak si zkus představit, že téma není o někom kdo si o to koledoval- sprostý hajzlík co dělá bordel, ale může být o normálním hodném studentovi, do kterého si každý rád kopne, právě proto, že není h

Z popisu me absolutne neprijde, ze by slo o nejake posmesky ci sikanu. A je nanejvis komicke, kdyz se te snazi moralizovat nekdo, kdo ti hned v uvodu pise tupce :). A pokud by mel mit nekdo vazne psychicke nasledky na cely zivot z jednoho sulina, mel by si zajit k psychologovi, jelikoz ma vaznejsi problem nez "sporsteho" ucitele.

Tebe asi taky učitel "šikanoval".. jeho jednání bylo vyústění něčeho, co trvalo delší dobu. Pravděpodobně si z něj dělali srandu i jeho spolužáci a on se nijak nebránil. Ve světě je to tak, že slabší články odpadají dříve (viz. ty následky). Vždy to tak bylo a bude to tak do té doby, dokud se ze všech nestanou ženský.

Ak to neni trvaly stav ze ho oslovuje tak furt, a pripadne ze sa smeju nabuduce zas z nejakej inej hlasky niekomu inemu, tak by som to nebral az tak vazne. Je to sice drze ale ak to je len raz tak to zas netreba moc prezivat.
A ano ucitel by takto rozpravat nemal, ale dnes je uz vsetko na hlavu. Ucitelia su hulvati, premieri su zeny, eu su samy buzerant, cinan utoci srackami, je to uplne v prdeli.
P.S. a pockaj ked sa zacnu rozpustat tie sudy s atomovym odpadom a vsakovat do vody, TO bude pruser. A ne nejaky smiech kvoli hovadine. On sa mozno toho dozije, ja nie.

Děláš jako kdyby za tebou denně chodil a smál se ti. Stejně tak spolužáci. Připadáš mi jako totální outsider třídy, kterýmu se rozhodně lidi nesmějou jenom kvůli tomu, že si z něj dělá učitel prdel. V životě to budeš mít hodně, ale fakt hodně těžký, když kvůli pár šulinum jdeš na poradnu.