Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvičení

Dobrý den je mi 15 let chodim do fitka: pondělí, úterý, středa, čtvrtek a občas i v sobotu a cvičím správně ( jak se má ) ale neberu proteiny nic takovýho jen nežeru sladkosti nepiju sladké pití atd... tak jsem se chtěl zeptat jestli do půl roku uvidim na sobě nějaký změny ( hlavně na rukách ) ? Předem díky moc

Odpovim celkem obecne.

1) hrozne moc zalezi ma typu tvoji postavy, pokud jsi spise slachovity typ, nebudes svalovou hmotu nabirat tak snadno, jako "plnejsi" typy
2) dost zalezi taky na tvoji strave, pokud upravis stravu tak, abys dodaval potrebne ziviny pro rust svalu - napr ryze s hovezim masem, muzes alespon castecne proti genum zbrojit :-)
3) v neposledni rade, cviceni 4 dny v tydnu neni zdrave... ty svaly si potrebujou odpocinout (tj budou mit moznost rust), takze idealne chodit treba do posilky po, st, pa, prip. so/ne, vic fakt ne...

Jinak v tom nejezeni sladkeho je vetsi hloubka nez sis mozna myslel, krome sance na lepsi postavu si telo nauci energii brat z normalnich jidel a normalne s ni pracovat a mit nejaky plan.