Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Váha

Ahoj,
Je mi 14let už dva týdny s mam tu problém s mojí váhou. Měřím 167cm a vážím 61kg... Podle mě je to hodně co myslíte vy? Problém je ale v tom že já skoro nejím, McDonald či KFC jednou za půl roku, cola mi nechutná piji jen Dobrou Vodu a Korunní ochucené je to dobre nebo ne? :/ A k tomu jídlu, jsem rád když sním jednu porci, prostě žaludek nebo co to nepobere a sním toho celkem dost... No jenže váha i tak přibývá... Nějaké řešení? Denně nechodím tak 15km jinak moc necvičim... Díky moc vsem

Nezeres nejake zenske hormony? Soju/tofu? tak to nejez. Ked vkuse len chodis tak tam mozno mas svaly a inde nemas, tak cvic aj ine svaly.
Z jakej vody ti je na bliti? Mineralok je plna prdel, urcite existuju nejake z ktorych neni na bliti, neviem co tam mate, hladaj si nejaku slabo mineralizovanu a jemne az vobec sytenu. Ale clovek potrebuje aj cukor trochu tak kludne si daj obcas aj nieco sladene/sladke a skus viac sportu napr. si zabehat alebo proste viac sportovat, kliky zhyby setko mozne aspon si aj ine svaly precvicis.