Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co udělat, aby si mě všiml?

Zdravím. Začala jsem teď chodit na střední a zamilovala jsem se do jednoho kluka. Na adaptačním pobytu jsem se na něj často dívala a snažila se stát blízko něj, aby si všiml, že se mi líbí. On se na mě taky občas podíval a usmál. Dokonce když jsme spolu jednou čekali na klíče, tak jsem si sedla na schody a on si za půl minuty sedl vedle mě. Sice nic neříkal, ale já myslím, že to něco znamená. Problém ale je, že máme ve třídě dalších 18 holek a docela hezkých. Jsme tam 4 blondýny, ale musím říct, že jsem asi nejhezčí. (Nechci se ale vychloubat! Prostě se mi ty ostatní zdají takové moc divné.) Díval se ale i na ostatní holky. Co udělat, aby si mě všiml? Případně čím ho "okouzlit"? Občas si s ním píšu i na FB a tak. Myslíte, že se ho můžu v pondělí zeptat, jestli si k němu můžu sednout do lavice? Není to trapné? Moc děkuji za případné rady :)

Co potřebuješ, tak v první řadě překonat vlastní strach a prostě se o to pokusit - když s ním chceš sedět v lavici, prostě se ho zeptej. Když nebude chtít, odmítne, když bude mít zájem, bude rád, když si přisedneš. Pak můžeš pokračovat v "oťukávání". Trapný to bude až tehdy, když se budeš nadále podbízet i přes odmítavý postoj.

A nezapomeň - největší boj svádíš sama se sebou a největší překážky jsou ve TVÉ HLAVĚ.

Děkuji všem moc za rady :) Sice jsem si k němu nesedla, ale asi bude těžký úkol se s ním trochu sblížit. Je totiž všech 7 hodin ve škole v obležení kluků, takže tam za ním nechci jít :D Jak ho "přitáhnout" k sobě, aniž bych musela jít já k němu? :D Díky