Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Známosť

Čo mám robiť ak sa jednému dievčaťu páčim ale keď som s ňou bol vonku tak som jednu vec posral ale fakt len malú nič vážne. A ona má teraz o mne mienku že mi nemôže veriť a podobné veci čo mám robiť ak sa aj mne páči lebo už fakt neviem ako ďalej či sa nato vykašľať alebo sa snažiť ďalej.

bolsom s ňou vonku a jedna jej kamarátka si myslela že chodí s tým mojím kamarátom lenže on to hovoril iba ako srandy lebo bol napitý a ona to zobrala vážne a nemyslel to vážne ona to tak zobrala začala plakať a teraz sa so mnou baví iba tak okrajovo lebo si myslí že som si z nej robil srandu tá jej druhá kamarátka aj keď to absolutne neni pravda ale keď si to myslí nechce sa mi ju presviedčať aj keď k nej možno niečo cítim ale neviem či to stojí zato.

Moc jsem to z toho tvého popisu nepobral. Původně jsem myslel, že se na tebe zlobí žes ji zmlátil a odvezl někam hluboko do lesa, kdes ji vyhodil. To je totiž tak zhruba věc, kterou by zamilovaná holka nemusela skousnout.
Z tvého popisu to budí dojem, jako kdyby byla na tebe naštvaná za něco, co udělal někdo jiný než ty. Jinými slovy že tě nemůže vystát už z principu.

Fúha celkom si to vystihol je namňa naštvaná v podstate pre nič :D jediná vec ktorú som urobil že sme si s tým kamošom robili srandu o jej kamoške ktorá sa doňho vraj zabuchla po dvoch dňoch čo sa poznajú a fakt neviem začo z toho som mohol ja :D