Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Online poslání hezkého dopisu do schránky

POMOC, chtěl jsem svojí mamince poslat hezké přání ke dni matek přes službu dopislasky.cz (sorry, to není reklama, nasrali mě)... Ale, po složení básničky a vybrání papíru a parfému co nacákaj na papír, mě stránka vyhlásila že momentálně nelze dopis zaplatit, hledám tedy nějakou náhradu, podobnou stránku, máte nějaký nápady?

PS: vím že papír do obálky mě vyjde levněji.

To je jednoduché, vlezete do lepšího papírnictví, kde mají ruční papír z Velkých Losin i v podobě dopisní sady. A teď to horší, umíte psát? K ručnímu papíru se totiž hodí patřičný psací nástroj. Žádné strachy, nemusíte honit ptáka, abyste ho připravil o brko, už nějakou dobu existují plnící pera, případně násadková pera.
Mimochodem, třeba levanduli lze zakoupit také a to mám na mysli skutečnou levanduli, nikoliv chemickou srač.ku, co na to nejspíše vylijí.

Vím, že chceš mamince udělat radost, ale věř mi,
že jí mnohem větší radost uděláš tím, co jí napíšeš sám.

Vhodný papír, pero a inkoust koupíš v papírnictví,
známku na poště (dřív je mívali i v trafikách, dnes nevím).

Něco vybrat, objednat a zaplatit umí každý.
Ale napsat něco osobního dokážeš jenom ty.