Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Křtiny.

Zdrar. Jsem pozvaný na křtiny vnuků.
Co to obnáší, já pokřtěný nejsem a nikdy jsem na křtinách nebyl.
Na co se mám připravit ať tam nevypadám tako trotl?
Díky za info.

Kostol je formalita potom byva obed, my sme to mali v restike a potom sa slo k nam, kde sme sa dogabali z whiskey;o).
Dary sa davali vacsinou financne, u nas cca 50 eur kazdy (rodina).
Pokial tam ides ako dedo tak nic neries, dobre sa najedz a napi.

Já jako dědek musel filmovat a doma rychle stříhat a vyrobit filmeček :) Vše jsem již měl připraveno dopředu (titulky, fotky, hudbu), za dvě hodiny jsem to měl i s renderováním, mohl jsem to všem pustit (výsledné video má asi 20 minut, s prequelem i sequelem). Pravda, jídlo a pití jsem přitom nezanedbával.