Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PPL jak je to s dobou doručení?

Ahoj,

rád bych si objednal veliký balík - bohužel je možnost jen přes PPL, nevíte, jak je to s dobou doručení?

Přes den chodím do práce a asi nebudu schopný čekat celý den doma na balík, mohu si nějak určit čas, alespoň přibližně?

Hledal jsem na stránkách PPL, ale nic jsem nenašel, díky za rady.

8 - 18, takže v podstatě celý den... To je informace k ničemu.

Pokud tedy dispečer naplánuje cestu z bodu A do bodu Z, kdy řidič projede ostatní body, nebude se přece vracet po dokončení šichty do bodu B, ne? - To je přece hloupost.

PPL není schopno doručit balíček v kolik si řeknu, vždycky na něj musím počkat doma.

Jediné co je schopné je přeložit den doručení.

Ráno zavolá řidič,je třeba to domluvit přímo.Záleží,jakou má trasu,ve městě to problém nebude,ale do nějaké vesnice na jeho okruhu to asi večer znova nepoveze.
Taky lze domluvit předem se sousedy a řidiči pak říct jen jméno a telefon na ně,většinou volá ještě 5 minut před doručením znova.

Balíček mám, jak to bylo:

9:55 mi přišla smska: mezi 10 - 11 vám bude doručen balíček, v případě že nebudete doma, můžete se domluvit na telefonu: xxxx..
Hned volám a říkám že nejsem doma, jestli mi to může doručit ráno (než odejdu do práce), nebo večer (až přijdu) - NE, NELZE.
Přeloženo na druhý den, kdy jsem si vzal volno.

PS: nemohu si to poslat do práce, balík měl 40KG a já nemám jak ho z práce dostat.

Někdy to není tak jednoduchý jak to vypadá.

Chci balíček, moc ho chci...
Nešel poslat českou poštou (prostě to nedělají - nevím proč, o tom lze opět diskutovat)...
Ano, mohl jsem si zboží koupit jinde, ale zaplatil bych mnohem více.

Takže zde byla otázka: buď budu mít balíček a vezmu si chvilku volno, nebo nebudu mít balíček, nebo hodně zaplatím.