Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potrebuji se naucit nemecky

Zdravim,

v lednu pristiho roku jedu do Nemecka na skoleni a potrebuji se naucit aspon zaklady, abych necemu rozumnel a ja mohl odpovedet. Slovni zasobu se budu ucit sam ale chtel bych radsi nejakeho doucovatele\ku. Nevite nahodou o nekom kdo umi dobre naucit jazyk?
Jsem z Brna a je mi 26 let.

Dekuji za kazdou odpoved.

Bejt tebou, sla bych do jazykovky. Sama chodim do Österreich Institutu na Moravaku a jsem tam spokojena.

Nabizi i tzv. sprint kurzy, ktere vypadaji jako rychlonalejvarna. Ale stoji to celkem prachy, mno. Standardni kurzy vyjdou trochu lip, ale ty uz zacaly pred mesicem.