Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dovolena s holkou

Ahoj,
Je mi 18 a me kamaradce 17, má kluka já jsem do ní zamilovanej, chodi spolu asi 2 roky - rozcházejí se každý 3 tydny a pořád se hádají, ale tak půl roku jsme se spolu vykousli.
ted s ní jedu na dovolenou jen já a ona do USA na 3 tydny. Já ji miluju od doby co se známe přibližne už 5 let, ale nemám odvahu jí to říct, ale citím že taky necítí jen kamarádství.
Měl bych neco zkusit ? Bojím se jsem, proste typ kluka co hraje hry atd.. nikdy jsem nemel holku a bojím se neco zkusit ale zase když bych nic nezkusil tak bych si to vyčítal do konce života...
Nějaké rady? nejspíš se mi vysmejete, ale tak co...

nake rady a tipy? dekuji a hezký začátek dne!
Změna předmětu, původně: DOVOLENA S HOLKOU (Kurt)

Nechápu jste kamarádi a jedete spolu na dovolenou do USA na 3t. ??
Kluci většinou hraji hry, to neřeš a hrej dál.
Buď hlavně sám sebou, nedělej se lepší/jiný. Jsi mladý když to nevýjde, máš spousty času najít někoho jiného.
Hlavně vyzkoušej více holek ať poznáš jake jsou, rozdíly nejen ve vzájemném soužiti, ale taky v posteli.
Na začátku nic neslibuj, sliby chyby, pořádně si vše rozmysli. Pak se blbě věci berou zpět.