Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak se vymluvit mámě?

Pomoc rozbila jsem mobil a chci aby sem z toho neměla průšvih neznáte nějakou vymluvu třeba me do tašky kopali spolužáci kde jsem měla mobil ?

...neznáte nějakou výmluvu, třeba že mi do tašky kde jsem měla mobil kopali spolužáci?

IMHO by sis mohla vykoledovat mnohem větší průšvih, kdyby se to nějak oficiálně vyšetřovalo a pravda pak vyšla najevo. Vzpomínám si na zprávu, že nějaký mlamoj blbnul, rozbil si hubu a pak to vyšetřovali ti co pomáhají a chrání, protože lhal, že ho přepadli nějací Romové.