Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Auto do 400 000,-

Dobrý den,

Chtěl bych nějaké auto do 400k, ale nevím jaké si vybrat. Možná by jste my mohli trochu pomoc, takže Vás prosím, dejte sem nějaké odkazy na auta co se Vám libí. Chtěl bych aby auto bylo prostorné a dobře ovladatelné. To je vše. Díky.

Kočár do kupé nenacpeš, s rodinným MPV se blbě řežou zatáčky, někdo si libuje ve Fabii a jinej musí mít před barákem Ochcávku TDI, jinak ho budou mít ostatní vesničani za podčlověka. Mlamoji musí mít Golfa, protože to je nejlepší vágn a je dotaženej z dojčlandu, voe!

400kKč už je suma co se za ní pár nových aut dá pořídit. IMHO se tu hodně brzy sejde spousta diskusních příspěvků na téma: "Každý lišák chválí svůj ocas." :-D
Já bych se poohlédnul po okolí, kde jsou nejbližší autoservisy a autosalony. A u nich bych začal.
Bylo by dobré se svěřit, co s tím autem chceš dělat, jak často a kam chceš jezdit, koho a co v něm chceš vozit a tak. Taky jaké chceš vybavení.

Nahodou uz davno nie su skarede. Pozri si Logan I, to bolo hnusne auto v prevedeni sedan. Teraz uz su Logany pekne v oboch prevedeniach.
Este keby ten interier neposobil tak lacno...
Logan by som bral skor ako uzitkove, ci rodinne auto, pretoze hlavna vyhoda su nizke prevadzkove naklady a velky batozinovy priestor.

Díky, fajn odpovědi, citroen Berlingo asi nejlepší volba, ale ještě počkám na ostatní nápady. Nijak se nechlubim, jen mě zajímá co by jste mi doporučili. Prostě mě nebaví prolízat 1000 stránek a koukat, které auto by bylo vhodné.

Když tedy chceš, tak já jsem si před deseti lety koupil tohle (nové):
[http://img1.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/12561/1256100 3-renault-thalia-1.jpg]
Přesně stejná barva, motor 1,2l, 16V, přiznám se, že mne přitáhla cena, s vybavením co jsem si vymyslel (klimatizaci beru jako samozřejmost) mne to přišlo asi na 240kKč. Teď se mi tachometr převalil přes 100kkm. Jsem s ním silně spokojený, ale kdyby u nás na "dálnicích" zvedli rychlost na 150km/hod, tak bych si s tím taky poradil, ale už bych neměl rezervu výkonu na předjíždění. A kdybych potřeboval auto na denní ježdění ve čtyřech dospělých na vzdálenost 500km po dálnici, tak bych sáhnul jinam.