Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbil jsem matce auto

Dobrý večer,
Dneska se mi stala nepříjemná událost. Dnes jsem se ujal pomoci rodičům s naskladňováním našeho obchodu. Stala se mi strašně nepříjemná věc při tom, když jsem naplňoval zbožím auto. S autem jsem zajel do prostoru brány vjezdu. V tom zafoukal vítr a dveře brány auto skříply z obou stran. Je to viditelné poškrábané a naražené jako po úderu kladivem. Kvůli tomu jsem se velmi s mamkou pohádal a rád bych to nějakým způsobem opravil. Vůbec netuším jak na to. Momentálně studuju a podal jsem si několik přihlášek na brigády v mém okolí. Rád bych si tak vydělal na to abych jí to mohl splatit. Popřípadě jakkoliv jinak . Auto je VW Transporter 2014 stříbrné barvy. Netušíte kolik by to tak mohlo stát ?

Nevím co berete jako odhalení. Nejspíš by byl nesmysl prodat vůz potřebovaný k zásobování prodejny. K foto jsem se zatím nedostal obvolával jsem autoklempíře v Praze. Ptal se na cenu atd. Momentálně mám od kamaráda typ na www.united-c.cz kterému to dělali za celkem dobrou cenu když se netrefil do garáže. Každopádně dnes v Praze celý den lilo jako z konve a fotečky by to byly opravdu kvalitní i s odstínem a rýhami.