Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Napísal som niečo čo som nechcel

Písal som si s frajerkou ktorá sa ma pýtala že koľko mi vydrží tá láska k nej. Tak som jej samozrejme napísal že čo najdlhšie to pôjde ona mi nato odpísala srdiečkami a potom som jej chcel napísal že si dúfam nemyslí že sa naňu plánujem vykašľat ale vynechalo mi to polovicu vety a vzniklo z toho toto: Dúfam že sa na teba plánujem vykašľať. Nebolo to naschvál snažil som sa ju presvedčiť ale nechce mi veriť čo mám robiť aby mi uverila už nato vážne nemám nervy.

Vše cokoliv řekneš nebo napíšeš, může být použito proti tobě.

Z Deklarace mužských práv:

23. Jestliže něco, co jsme řekli, může byt interpretováno dvěma způsoby a jeden z nich vás rozčílí či rozesmutní, měli jsme na mysli ten druhý.

BTW: Docela by mne zajímalo kdybych byl tebou, co partnerku vedlo k tomu, aby mi tuhle otázku položila.

Deklarace mužských práv

1. Naučte se, jak funguje sedátko na záchodě. Jestliže je zvednuté, dejte jej dolů. My ho potřebujeme nahoře, vy dole. Neuslyšíte nás nadávat, když ho zanecháte dole.

2. Pokud se neobléknete jako dívky z Victoria's Secret, neočekávejte, že budeme jednat jako chlapi z nějakého nekonečného seriálu.

3. Jestli si myslíte, ze jste tlusté, tak pravděpodobně jste. Neptejte se nás. Odmítáme na to odpovídat.

4. Nestřihejte si vlasy. Nikdy. Dlouhé vlasy jsou vždy přítažlivější než krátké. Jedním z hlavních důvodů, proč se muži boji oženit, je, ze vdané ženy si ostřihají vlasy.

5. Narozeniny, Valentýn a výročí nejsou zkouškou, zda dokážeme opět najit perfektní dárek.

6. Jestli se zeptáte otázkou, na kterou nechcete odpověď, očekávejte odpověď, kterou nechcete slyšet.

7. Někdy na vás nemyslíme. Smiřte se s tím. Neptejte se, na co myslíme, jestliže nejste připraveny diskutovat o tématech, jako jsou například počítačové programy, zbraně a závody automobilu.

8. Neděle = sport. Je to pravidelné jako úplněk či přiliv a odliv. Nechte to tak být.

9. Nakupování není sport a NIKDY NEBUDE.

10. Když máme někam jít, cokoliv si vezmete na sebe, je dobré. Opravdu.

11. Máte dostatek šatů.

12. Máte příliš mnoho bot.

13. Pláč je vydírání.

14. Řeknete si o to, co chcete. Pro ujasnění: Nenápadné narážky nepomáhají. Obyčejné narážky nepomáhají. Důrazné narážky také nepomáhají. Prostě to řekněte.

15. Nevíme, co je za den. Nikdy to vědět nebudeme. Označte výročí do kalendáře.

16. Čurání ve stoje je obtížnější. Určitě nám vynaložena energie někde jinde bude chybět.

17. ANO a NE jsou dokonale přijatelné odpovědi na téměř každou otázku.

18. Přijďte za námi s problémem pouze tehdy, pokud chcete pomoci s jeho vyřešením. To je to, co děláme.

19. Sympatie jsou to, kvůli čemu máte přítelkyně.

20. Bolest hlavy, která trvá 12 měsíců je problém. Vyhledejte lékaře.

21. Cizí filmy je nejlépe nechat cizincům.

22. Není ve vašem ani v našem zajmu dělat kvíz společně. Je jedno jaký kvíz.

23. Jestliže něco, co jsme řekli, muze byt interpretováno dvěma způsoby a jeden z nich vás rozčílí či rozesmutní, měli jsme na mysli ten druhý.

24. Nechte nás házet očkem po jiných. Stejně to budeme dělat, máme to zakódováno v genech.

25. Můžete nám buď říci, abychom něco udělali, nebo nám říci, jak to udělat, ale nikdy ne obojí.

26. Cokoliv důležitého musíte říci, řekněte to během reklam.

27. VŠICHNI muži rozeznávají pouze 16 barev. Broskvová není barva, ale např. přesnídávka.

28. Jestli to svědí, musí se to podrbat.

29. Pivo je pro nás tak vzrušující, jako jsou kabelky pro vás.

30. Jestliže se zeptáme, co se děje, a vy řeknete "nic", budeme se chovat, jako že se nic neděje. Víme, ze lžete, ale nestojí to za hádku.

31. Co to sakra je ubrousek ?

To som spravil ale neverí mi že sa to dá napísať nechtiac. Veľa ľudí mi ale povedalo že sa vie dosť pretvarovať takže je možné že ani nieje urazená ale iba chce aby som sa jej doprosoval a to som už spravil viac než dosť takže teraz je rada na nej.