Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videoklip

Ahoj lidi,
chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, jak se říká tomu, když ve videoklipu nějaký zpěvák nebo zpěvačka něco dělá a u toho zpívá a pak najednou je tam jiná scéna, kde už je slyšet jenom ten zpěv a dělá něco jiného a přitom vůbec nezpívá. Nevíte někdo, jak se tohle natáčí? Chci to vědět jen tak pro zajímavost a strýček Google mi to nenašel.
Děkuju všem moc za odpovědi.

Nevim, jestli to ma nejake specialni pojmenovani.

Nevíte někdo, jak se tohle natáčí?

A jak se asi nataci vsechny filmy a serialy.

Zpevacka zpiva ve studiu, cimz poridis zvukovou stopu a potom chvili otvira pusu pred kamerou a chvili dela zase neco jineho a mas video stopu, nakonec se to nastriha a zvukova a video stopa se slepi a sesynchronizuji do jednoho celku.

Video jsou vlastně dva záznamy ... zvuk a obraz.
Zvuk: .................................................. .................................................. . jede stále.
Video A ---------------------Video B .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.Video C ,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,

Natočí se několik videí a pak se "stříhá" ... nejsou to nůžky čím se střihá ale program v Pc - počítači.
Stříhat jde obraz i zvuk.