Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevím co si mám myslet. :/

No nevím, jak bych začal. V roce 2014 jsem nastoupil na SŠ, bylo zde pár holek, ale jelikož mi bylo 15, tak jsem se o holky až tak nezajímal. Trávil jsem hodně času u PC. Ale až poslední dobou, po 18-tých narozeninách, jsem si začínal více holek všímat, přestalo mě bavit hraní na PC a začal jsem se tak ve třídě bavit s jednou holkou a zjistil jsem, že máme něco společného. Poté jsem si s ní i začal psát. Potom jsem zjistil, že mi i trochu na ní záleží, ale nevím zda jí na mně. Také jsem zjistil, bohužel pro mě, že má kluka. Ale prý to není zrovna nejlepší vztah. No ale mým problémem je, že nedávno jsem jí napsal něco, ale už jsi to ani nepřečetla. Ten den měla nějakou podrážděnou náladu, tak jsem to nechal být a napsal ji za dva dny, ale taky si to nepřečetla a nevím, jak dál. Pořád na ní myslím a to mě trochu ničí. A nechtěl jsem být moc zase vlezlý. Tohle sestalo asi před 2 měsíci. Poté jsme si teda zase normálně psali, já jsem jí překvapil dárečkem ve škole. To ji trochu zaskočilo, ale i přes to mě odmítla, ale ale nenapsala to takovým způsobem, jako běž do háje, ale jako mile. Udělal jsem jí překvapení, tak napsala něco jako, že to bylo ode mě milé a že neví jak si to vysvětlit, že jsem jí potěšil atd., ale že má kluka a že to nejde. To bylo asi před měsícem a půl. A tento táden se stalo toto. Pořád jsem si s ní psal atd. V úterý jsme si psali, dělala si ze mě srandu, až jsme skončili v hospodě ještě teda s jedním kamarádem. Ve škole po mě něco chtěla, pak chtěla abych ji seřídil čas na hodinkách a dokonce mě poprosila abych jí je zapl. Dokonce při odchodu mi řekla ahoj, což teda předtím nedělala. Jsem teď z toho zmatený a nevím co si mám myslet. Co myslíte vy? :D

PS: Už jsem se domlouval s ní zase na pivo. :D

No musíš na to trochu oklikou.Až bude vhodná chvíle,zajdi za ní,že bys potřeboval poradit.Že si jako hledáš nějakou holku a nevíš,jak na ty holky jít.Nesmí jít o ní!
Kdyby měla vážný zájem,sama by se nabídla,což se asi nestane.A kdyby do toho začala nějak narážkami vrtat,můžeš ji vždycky říct:Tebe bych bral,ale vždyť máš kluka.
Nesmíš po ní prostě jet,jako že už myslíš na jiné a od ní chceš jen tu radu jako na to.Jinak si to zkazíš.Kdyby měla zájem a s tím jejím jí to neklapalo,bude vědět o tom,že jsi zatím volný a že by sama měla něco dělat,než budeš s nějakou jinou.Moc šancí tomu ale nedávám,(tak 5-10 % ??).
Ale hodně štěstí a klidně přitom už hledej jinou "ideální" náhradu.Hlavně se na ní moc neupínej,že v životě jinou nechceš,holek je všude plno a čas utíká.

Vnímá tě jako svoji bezpohlavní kamarádku a tak se k tobě chová, co se ti na tom nezdá ?

Tobě se zdá, že tam ty sympatie jsou, jo ? Takže kdybys ty měl stejný "sympatie o kterých si myslíš, že tam jsou" k nějaký holce a ta holka tě někam pozvala, tak bys ji zaručeně taky s nějakou výmluvou poslal do p*dele.
Takže zůstaň u toho, že se ti to opravdu jen zdá a můžeš si o tom snít. A to je tak všechno. Jednou si od tebe možná nechá zavázat botu nebo umýt záchod.

Nechce ťa keby chcela odpíše ti hádam si fakt nemyslíš že si tú správu neprečítala iba si ju nezobrazila aby to tak vyzeralo. Ak chceš vedieť čo si myslím ja tak to že ju nemáš vôbec riešiť a tváriť sa že ťa to nezaujíma nemôžem len ty ten čo sa snaží.

Dokonce při odchodu mi řekla ahoj

A ja som pred polhodinou pri odchode povedal ahoj kolegovi. Dosadzovať si k bežným veciam extra význam, na základe ničoho, je fakt pekná blbosť.

Jsem teď z toho zmatený

Ona je pravdepodobne ešte zmätenejšia než ty, takže hľadať odpovede týkajúce sa jej správania sa k tebe, to je ešte väčšia blbosť než to skúmanie významu slova ahoj. Ahoj.