Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem darcek

Zdravim, chcela by som sa opytat.. som dievca, mam priatelku a zachvilu ma 21.. je taka napol chlapcenska,nema rada sperky, kvety a taketo typicke veci. Vobec nemam schopne napady co jej kupit. Keby ste mi niekto poradili bola by som milerada :D Dakujem :)

prave je to v tomto dost komplikovane lebo ona vyslovene ziadne zaujmy nema.. sport nie, nejake vyrabanie nie, o nieco sa starat takisto nie.. za to je obrovska brandistka ale pride mi chabe jej kupit nejake tricko alebo mikinu..