Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záchranná služba

Zdravím, nejsem si jistý, jestli se zde dočkám odpovědi, ale nedávno jsem četl článek o zástavě krvácení a měl bych pár dotazů.
1. Jak ZZS řeší krvácení z krkavice? Strčí mu třeba prsty do rány a poté ho oživují?
2. Jaké tlakové obvazy používá ZZS? Složí klasicky 3 vrstvy nebo používá nějaké jiné speciální?
Děkuji za odpovědi.

Nevím, co tím myslíš, v těch tématech se nenachází odpověď na moji otázku. Nenudím se, ale v poslední době mě začala zajímat práce ZZS. Jestli tím nějak narážíš na to, že jsem tebou poslané odkazy uveřejnil já, tak se mýlíš. Pouze jsem slušně položil otázku, tak nevím, co máš za problém.