Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Afty a líbání

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak je to s líbáním když máte afty... Musíte počkat než se zahojí a až potom se s někým můžete líbat? A nemůže se partner nakazit i když se vaše afty zahojily?

O aftách se furt nic neví (tímto zdravím zdravotnictví ]:)). Žádný lékař ti neodpoví, zda jde o bakteriální či virovou infekci. Doporučuju zvýšit ústní hygienu a přísun vitaminů (hlavně céčka a béčka). Přenosné to je.