Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Audi A8 D3 2004 Error code

Zdar chlapy hele dneska sem dojel z Práglu na moravu a na mojej audině při zastávce na benzínce vyskočila na obrazovce nějaká chyba. Vůbec tomu nerozumím a nevím co to je. Na yůtůbu sem našel video se stejnou chybou ale žádné řešení bo co s tím. watch
. Takto to nějak vypadá. Co s tím ? A pude s tím dojet do Práglu tam mám vlastní servis aby mě tady nedali pálku za nějakej bordel.

Na kolik takováto věc vyjde ? Dalo by se bezpečně dojet do Práglu ? Jsme s rodinou v Morávii a kluk musí v úterý do školy. Na svátek práce asi servis žádném nepojede co ? Najde se to u každého servisu bo to je nějak speciální součástka

Nejspíš to má senzor opotřebení brzd a posílá tě to do servisu. Na hever, sundat kolo, mrknout se, v jakým stavu jsou brzdy. Jestli ještě nebrousí železo na železo, tak při opatrné jízdě domů dojedeš. Havarijní stavy bývají signalizovány červeně, tobě to svítí "jen" žlutě a navíc to po čase přestane, takže je to především včasné upozornění.

Určo to nebrousí železo na železo koukal sem na to a vypadá to přední pravé kolo. V kufru mám ještě WDčko myslíš že má smysl to promazat před cestou domů ? V práglu si to hodim do servisu dle libosti ale za hranicema prahy těžko hádat. Vidim to tak 80tkou po D1 stejnak to tam hodně stojí.

Máš reht. Tolko peněz sem do toho auta rval a furt to dělá kraviny. Už to snad není ani možné. Kvůli dvoum nefunkčním čudlíkům je třeba měnit celá prostřední deska. Slabý elektromotůrek v kufru kterej nefunguje, když to chceš otevřít zevnitř auta. Na automat si světla svítí jak se jim chce. No prostě katastrofa.

No jo, auta jsou prošpikována elektronikou čím dál víc, a čím vyšší třída, tím ještě víc. Proto se ani není co divit úspěchu Dacie, která ještě nabízí jednoduchá auta (a tím i levná). Auta jsou díky elektronice komfortní, ale v konzumní době se počítá se spolehlivostí prvních pár let, pak se to sere.
U aut platí pořekadlo - "Kdo chce kobylu, musí mít na oves".