Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maily zo zahranicia

Zdravim vás,

sice zriedka,ale predsa len mi chodia "maily" zo zahranicia,ze sa chce niekto spoznat ze videl moj profil atd,ze mam sa ozvat na mail xyz..

nijako tomu nevenujem pozornost,len by ma zaujimalo ci ma niekto skusenosti,a aky je vlastne "ciel" tychto scam sprav?

za pozornost dakujem.:).

Zřejmě ti píše nějaká ta Nataša nebo jak se jmenuje. Na fotkách vypadá krásně.
Jaký je cíl? Tahat hejla za nos, pomalu ho přesvědčit nějakou legendou aby třeba do Ruska poslal prachy. Třeba na to, že za ním ta žena přijede, ale nemá na lístek na vlak nebo na letenku.
Dobré je tyto maily okamžitě mazat a nereagovat.

To na mě už se jedna moc těší!Nemáte někdo zájem?Přenechám jen za odvoz.:
Hi!
Jmenuji se Tamara. Bydlim v Russian Federation. Chci najit lasku, vdat a vytvorit stastnou rodinu s milovaneho cloveka.
Mit stastnou budoucnost s nim, a stat se jeho druhou polovinu.
Budu se tesit na Vasi odpoved. Tamara

odesláno z latabledesflots@wanadoo.fr