Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ohlas na "zámečky"

Ani v debatách už není svoboda slova. viz toto "upozornění"z 10.5. :... Seru na Sobotky i Babiše. Akorát to tu kurví fórum. Máš na nich nějaké akcie, že musíš slintat na Poradně? Sorry, ale založ si vlastní politické fórum (máš na to - ojebeš nás zas příště na dividendách).

Znovu opakuji, že tohle je poradna. Žádné výzkumy, ani témata typu "Co si myslíte o" sem prostě nepatří. Poradna je pro ty, kteří poradit potřebují a pak pro ty, kteří poradit chtějí.
Snad to není tak složité pochopit.
Mimochodem, ani tohle téma sem nepatří. Pokud máte nějaké výhrady k fungování poradny a máte zároveň neodbytnou potřebu nám je sdělit, máte možnost: info@poradna.net

"pokud se povolí" tak z této věty mě silně zamrazilo

to je tvůj problém. Demokracie je teoreticky krásná věc, ovšem na diskuzních fórech je na škodu věci, protože u těch dvou výše zmiňovaných námětů se to vždycky a všude zvrhne v zájemné osočování a nadávky. To je prostě moje zkušenost z mnoha jiných fór.

...Demokracie je teoreticky krásná věc, ovšem na diskuzních fórech je na škodu věci...

IMHO diskusní fóra někdo založil, řídí a případně financuje. A připadá mi normální, že si stanoví svá pravidla. Tak třeba pokud si zamane, že bude mazat příspěvky co obsahují slovo "ačkoliv", tak já se tomu mohu podivit, mohu o tom polemizovat, mohu s tím nesouhlasit, ale asi to budu muset dělat na diskusním fóru co si založím sám a za své prachy. A samozřejmě se svými pravidly.
:beer:

A ty si myslis ze niekto v nemecku alebo inde vo svete vie kto je nejaky babis? Vo svete nikto netusi kto to je, ptz nic neovplyvnuje, a nevyskytuje sa ani v spravach ani nikde a je uplne nepodstatny.
(... pre ludi vo svete je CR a SR znamy asi ako bangladez, ty vies kto je minister vnutra v bangladezi?)

A stale nechapem preco sa miesasd dodebaty medzi mif a flegom. Oni sa poznaju a vydiskutuju si to. Niekto obmedzuje TEBA? Kto? Kde?

Nevím co kdo v Německu ví o Babišovi,neptal jsem se,ale vím,že ve Francii neznají třeba Slovenskou hymnu,no a možná ani Babiše. Kdo ví. Pokud ti leží v žaludku nějaká debata nějakých pánů,co sa spoznajů,tak je požádej,ať si mejlují,když ti to vadí veřejně, Mě to nevadí a chráň Alláh,abych jim do toho zasahoval.

Je tam položena otázka, takže do života, nebo na kutilskou. Podle mne by příspěvek patřící do debat měl znít asi tahle: "Co si myslíte o..." nebo "Co říkáte na ...", protože v debatách mě zajímá, co si o námětu myslí ostatní, kdežto v poradně hledám někoho, kdo ví. Takže celá tahle diskuze patří do debat...

fajn, a když položím otázku: co si myslíte o tom, proč se ta flundra smradlavá vytahne nahoru?(otazník je taková pokrytecká věc), v tom případě to patří do debat.

je to komplikovaný. život patří do debat.

edit// tohle se nemůže posuzovat dle sebe, ale podle toho, kdo neví.

Pozeram, ze dalsi (predtym) zdravy jedinec, co podlahol paranoii a zacal delit svet an my a oni;o).
Ja si myslim, ze Kurt ti to vysvetlil idealne a pravdupovediac nechapem kam tvoj nazor smeruje.
Vadi ti moderovanie, zamykanie, ci mazanie prispevkov? Myslim, ze casy nemoderovanych for su uz za nami, ak sa niekedy zavedie povinna registracia na nete (smerujeme k tomu a priznam sa nie som az tak proti) a ludia sa zacnu aj vo virtualnom svete spravat ako v skutocnom tak si myslim, ze moderovanie bude vsade silne potlacene, pretoze uz nebude nutne.
Debaty su prave takymto volnym polom posobnosti, kde vyzadujeme len zakladnu mieru slusnosti a ako vidiet na priklade, ktory tu bol uvadzany nemazeme ani prispevky, kde jeden uzivatel utoci na druheho.