Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kam zmizela Cherry Coca Cola?

ahoj,nevíte kde by se dala sehnat velká láhev Cherry Coly?Nikde v ČR jí už nemají pouze v malých 0,5L.Klidně bych zajel do Polska ,nevíte jestli jí tam mají?Nebo do Německa.Nic jiného nepiju,někdy minerálky někdy džusy ale prostě tato limonáda je můj životabudič něco jaké to mají lidé s kafem a nic na tom měnit nehodlám.Nepiště prosím že je to sragora atd blabla bla potřebuji cherry colu...děkuji dekuji

to ale není Cherry...to je normální srágora to nepiju...a 10 dní nevydržím ,už mám okousané všechny nehty na rukách...jak to že to nikomu nevadí že to stahli z prodeje...udělal bych nějakou demonstraci na václaváku...to je fakt hrozný