Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybějící číslo domu v adrese

Zdravím,

před pár dny jsem si objednala CDčko z Kanady (konkrétně ze stránky Bandcamp) a zaplatila jsem ho přes Paypal.
Při platbě mi dal Paypal vybrat, na jakou z mých adres se má odeslat, tak jsem na tu jednu klikla bez toho, abych si jí pořádně přečetla...
A druhý den jsem zjistila, že ta adresa je sice správná, ale chybí jí to nejdůležitější - číslo domu :(
Tak jsem si na té stránce hledala, co mám dělat, a jelikož ty CDčka neodesílá Bandcamp, ale ten hudebník, musela jsem napsat přímo jemu. Tak jsem mu rychle napsala, ať tam přidá ještě to číslo. Jenomže mi do teď nic nepřišlo, že by se ta adresa tady změnila, takže teď docela panikařím, hlavně proto, že mi před chvíli byl poslách mail 'Your item has been shipped', takže se to odeslalo.

A má otázka tedy zní; co se s tím CDčkem stane, když ho vlastně nebudou moct kam doručit? Myslíte, že by ho mohli nechat na poště té určité vesnice kde žiju, že bych si tam pak zašla? Nebo ho prostě vrátí?

Předem děkuji za pomoc.

A co se stane, až to bude na nějaký poště čekat na další odeslání (vůbec nevím, jak to funguje, ale předpokládám, že když letí letadlo z Kanady do Ruzyně, tak ten balík bude ještě čekat na odeslání v Praze, z Prahy pak do tý vesnice...?) a ti pracovníci si všimnou, že adresa je neúplná? Prostě to pošlou dál?

A jestli jo, co když mě ten pošťák nezná? (Teda, příjmení by mohl znát, když žiju s mámou, ale třeba mu nedojde že jsem její dcera?) Hodí to do schránky jen podle příjmení?

Ja sice nerobim na poste ale stavim sa o basu piva ze cielovu postu urcuje PSC, a na nejake ulice sa pozeraju az na cielovej poste. Ked im to nahodou automat vyhodi tak to posunu rucne, urcite si to nenechaju v prahe, ked tam je spravne PSC a mesto a dokonca aj ulica. Cislo riesi az miestny postar. Moj nazor.

.. ale pojde to cez colnicu a mozu si to nehcat tam a tebe poslat len nejaky papier ze si mas pre to prist a zaplatit im clo a DPH... Jak ale posle colnik papier bez cisla ulice to netusim...

.. a postar ked chodi denne po dedine tak snad uz si pamata priezviska na domoch naspamat, kolko tam je tych domov na tej ulici?

No, ulice taky není, protože ta vesnice je tak malá, že není na ulice rozdělená, ale na tom snad tolik nezáleží

Takže si to můžou nechat na celnici v Praze? Nebo v té nejbližší k tomu PSČ (V Plzni)?

Kdyby se to dostalo až do Plzně, můžu si pro to přijít, aniž by mi posílali dopis, ale do Prahy se dostat nemůžu

Dobrá tedy, děkuji za uklidnění, holt mi nezbývá nic jinýho než čekat

Taky je problém s tím, že nemám tušení, kdy se to má dostat do ČR (Kanadská pošta to odeslala cca před hodinou) takže se asi na tu poštu budu chodit ptát pravidelně, aby to nedostali třeba moc brzo/pozdě a já to nevyzvedla včas.

Za hodinu to nedojde, tipujem tak tyzden. Rozmyslam ze ci to v CR nepojde nejakou kurierskou sluzbou, a to by mohol byt problem lebo nejaky kurier v dodavke asi nebude miestny a nepozna priezviska. Ale teraz uz nemozes asi nic ovplyvnit. Mozno tam to cislo aj napisali, ked si im posielalal email.