Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co od toho cekat?

zdar, mam takovy problem. byli jsme s pritelkyni skoro dva roky, v te dobe nam bylo oboum 17. potom co sem poznal jeji celou rodinu, slavil s nemi vanoce, silvestr a tak dale tak mi po techto vanocich nabidla, ze bych mohl bydlet u nich s tim, ze by tam bydlel jeji otec, s cimz jsem nemel problem protoze jsem s nim vychazel ale dejme tomu pred mesicem mi rekla, ze by byla radsi sama a ze mam jit. no tak jsem sel zpet k matce (je nam oboum 19, skoro 20). v prubehu toho, co jsem stehoval jsem jeste u ni spat protoze jsem mel jeste zaplaceny najem.potom co jsem ji rekl, ze ma volnou skrinku, tak se rozbrecela ze me stale miluje ale chce byt v byte sama protoze ji to tam se mnou nevyhovovalo a dohodli jsme se na tom, ze budeme spolu ale nebudeme se vidat tak casto a uz u ni nebudu spat. omlouvam se mozna za banalni dotaz ale toto byl nebo je muj nejdelsi vztah a nevim jak reagovat nebo co od toho cekat.. co byste delali vy nebo co byste mi poradili? dik za rady, savannah

loading...

Píšeš, že máš vztah od 17 a že jste spolu bydleli. Ale nepíšeš co ty a ona děláte, jestli studujete nebo už pracujete atakdále.
Vztah, případně manželství je IMHO taková VHJ (výrobně hospodářská jednotka), kde oba řeší, kdo půjde nakoupit a kde vezme peníze, kdo uvaří oběd, kdo dojde pro dítě do školky...
Možná, že rodiče té dívenky ji přesvědčili a asi jim to nedalo moc práce, že na společný život ještě nejste zralí.

takto, chodili jsme spolu od 17ti ale chtela at se k ni prestehuju kdyz nam oboum bylo 19. Studujeme, teda u ni nevim jestli bude studovat dale protoze dala maturitu a ja budu koncit stredni az za rok. (najem jsem platil z alimentu od otce) vztah jsme meli takový, ze jsme resili vsechny penize, uspory, kdy musime nakoupit, jak pisete i to vareni obeda a mnoho dalsiho. ti jeji rodice naopak byli zmateni a vyptavali se me, proc se stehuju.. i pres to, ze jsme se rozesli a po dnu zase k sobe vratili (ackoliv s ne takovou intenzitou vidani se) tak mi nechala klice od bytu, ze kdyby si zabouchla klice tak at ji ma kdo odemknout (jeji otec se stehuje za matkou o prazdninach za mesto takze bude doma sama a uz ma domluvenou kamaradku jinak by neutahla najem.

A co tak si normálně /tím myslím podrobně/ promluvit o tom, co jí na tobě vadí - jestli despekt rodičů k tvé osobě, či smrdíš nebo chrápeš, nebo zjistila, že není tak ouplně hetero, etc. Potřebujete verbální komunikaci. A nelhat!

ptal jsem se v klidu a soukromi co ji vadilo a rekla mi jen, ze se to stuponovalo a ze uz nebyla stastna jako drive. co vim stoprocentne ze ji vadi je moje celkem velka uchylka na prsa (vim ze to boli ale proste jsem do nich obcas kousal, ne moc extremni silou ale urcite ji to bolelo protoze je zena..), ne ze jsem byl zavisly na sexu ale vyzadoval jsem ho casto (tj. aspon jednou tydne) coz pro ni asi bylo moc. nekourila aktivne ale hrozne, byt si jen potahla tak mi vadilo koureni. nebo kdyz se vratila ze stuzkovaku na maturitu v 6 rano (jeste jsme spolu nebydleli v tu dobu) tak to bylo hrozne pro me a hadali jsme se.. to je asi tak vse ceho jsem si vedom.

Ze ked sex nechcela tak asi chcela tie prachy :D
Ale nie, len sranda. Ale mam pocit ze ty sexu prikladas az moc dolezitosti a mozno zanedbavas ostatne veci. (BTW. napr. ze myslis moc na seba a nezaujima ta co sa deje na druhom konci) Ale ja neviem ja vas nepoznam, mozem sa mylit. Dovodov moze byt trilion roznych, moze hrabat jej, alebo fotrovi, apod.

Holka zjistila, že bydlení v páru neobnáší takovou svobodu, jakou měla předtím. Už se tě nabažila a dál nechce. Je jí 19, je ještě mladá, nediv se, že ji adventura v podobě společnýho bydlení přestala bavit.
BTW - sex jednou týdně je tragická realita pracujích párů, nikoliv mladých studentů. Jste divní.

ja jsem pote zacal vyzadovat sex vice, ze zacatku jsem s ni byl kazdy vikend a sex byl kazdy vikend, pak jsem se nastehoval a sex byl dejme tomu do týdne tak 4-5x? pote se to zaclo zhorsovat. No zkusim se treba nejak odpoutat ci nejak se proste nebavit a uvidime, jak to ponese (jestli se ji bude po me styskat ci se radsi rozejde) Jak to nejak dopadne, tak dam vedet, dekuji za rady panove :)

Nemam ani sajnu ale asi by som sa s otvorenymi ustami opytal ze "he???" (edit: nie, len sranda. treba z nej nejak vytiahnut v com je problem, problem moze byt v milion veciach alebo inych pritomnych ludoch apod).
Necakal by som ze naslednu odpoved pochopim.
Asi rob to co pise mif :-)

...tak se rozbrečela ze mě stále miluje ale chce být v bytě sama protože ji to tam se mnou nevyhovovalo...

Tipnul bych si, že se nezamilovala do tebe, ale do představy co si o tobě udělala a když jste spolu začali bydlet, zjistila, že ta představa se od skutečnosti poněkud liší a nechce se s tím smířit.
IMHO je to normální - ženská neví co chce a nedá pokoj, dokud to nedostane.

V jedné knize od MUDr. Plzáka je psáno, že pokud chlap dostane od ženské kopačky, tak to má nést jako chlap a má odejít středem s hlavou hrdě vztyčenou.

V tvém věku máš ještě čas si užívat věci co se od nich budeš muset oprostit, až si pověsíš na krk ženskou. Ale přiměřeně. Co třeba tohle (ale bacha, je to návykové): watch

V životě je třeba vyzkoušet vše. Je pozoruhodné, že „vše“ v tomto případě většinou znamená drogy, skupinový sex, případně tetování.
Méně často jadernou fyziku, hru na cello, dobrovolnickou práci nebo vyšívání.

Tipnul bych si, že se nezamilovala do tebe, ale do představy co si o tobě udělala a když jste spolu začali bydlet, zjistila, že ta představa se od skutečnosti poněkud liší a nechce se s tím smířit.
IMHO je to normální - ženská neví co chce a nedá pokoj, dokud to nedostane.

Já bych to viděl podobně. Ono až společný bydlení ukáže, zda dva spolu vydrží dlouhodobě. Ponorka je realita.

Místo s tebou chce bydlet radši s kamarádkou. Tak co to asi tak pro tebe znamená. Určitě je z tebe úplně odvařená....:-D

Jak ti napsali eufemisticky ti nade mnou: Už tě nechce.
Jestli se s ní chceš dál vídat, ber ji maximálně jako kamarádku s výhodami. Nic víc si od toho neslibuj, ale tipuji že sex už mezi vámi taky moc nebude, že ?