Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost kola

Dobrý den, na internetu si koukám nějaké horské kola. Jeden by jsem chtěl ale mají tam velikost M a L tam nemají. Mám 173 cm a chci se zeptat jestli mi bude dobrá i velikost M.

Já se obávám, že to se pozná až při delším používání. Takže pokud nemá dotyčný nějaké předchozí zkušenosti (nějaké kolo jistě má, tak ví jestli nemá kolena u brady nebo naopak) těžko se radí. Ale tak se střední postavou střední kolo tedy Middle by bylo logické. Já třeba mám stejnou výšku a 28" (silniční/cestovní kolo) mi plně vyhovuje. Teda štve mě tyč přes rám a to že má vysoko těžiště, ale neni to nic, s čím by se nedalo žít, prostě jsem si zvyknul. Na 24" jsem měl i při maximálůní výšce sedačky kolena u brady, ale otec si ho chválí a moje mu připadá vysoké.