Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak utáhnout koleso?

Dobrý den, mám kolo a nedávno jsem opravoval přední koleso. opravil jsem ho ale musel jsem trošku povolit jednu matici protože se kolo neotáčelo. Tak jsem to povolil a nasadil na vidlici. ale koleso se zase houpe ze strany na stranu takže je "volné". Jak ho mám utáhnout aby se nehoupalo? Když vše zase připevním úzplně na doraz tak se zase koleso neotáčí.

A může to být i tim že jsem měl nehodu? Šel jsem po cestě a moc jsem se nevěnoval řízení, tak přede mnou byla jáma a pěkně jsem letěl dolů. Teď jsem si všiml že i vidlice neni pořádně upevněna. Může to bít i tím pádem?