Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním speciální slovníky/rejstříky v pdf/doc/txt

Zdravím.

Sháním slovníky/rejstříky těchto typů (ve formátech pdf/doc/txt):

1) Slovník rostlin (všechny možné druhy rostlin celého světa)
2) Slovník zvířat (fauna celého světa)
3) Slovník chemických látek
4) Slovník mytologických tvorů (všech různých světových mytologií)
5) Slovník bohů a božstev celého světa (současných i historických)

Jde mi o to, aby ony slovníky vypadaly zhruba tímto způsobem:
Název dané rostliny/zvířete/látky/myt.tvora/božstva - popis
např.
Borovice - jehličnatý strom, který roste v oblastech... atd. Dorůstá výšky... atd atd

Nebuď si tak jistý, že tohle exsituje: "4) Slovník mytologických tvorů (všech různých světových mytologií)
5) Slovník bohů a božstev celého světa (současných i historických)"
To bych taky bral jestli najdeš ozvi se :) Ale spíš to bude chtít poohlédnout se opravdu po knihách, tohle těžko existuje.. rostliny a zvířata možná