Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojištění auta v německu

Čaute, za měsíc se stěhuju do Německa za prací asi už navždy , nevíte zda můžu mít auto pojištěné tady v čr, dokovaď mam české občanství ? Protože v německu není problém dát za pojištění auta klidně i 2000 € ročně což je raketa i s jejich platama

A ked sa prepisuje ta znacka na D, tak to sa (asi) neda bez D poistenia, tak vtedy si ale mozes skusit obvolat viac poistovni a skusit hlavne aby ti aj zaratali roky ktore si jazdil v CR apod, s rokmi bez nehody to dost silno klesa. Ani nemec by nevyhodil len tak 2000 poistne, si zas nemysli ze neviem kolko zarabaju.
Normalne po nejakych rokoch je zakonne nejakych povedzme 300 rocne zavisi aj od toho jak vysoke su poistene limity, plus kasko ked chces.