Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sposobilosť viesť motorové vozidlo (otázočka)

Dobrý večer, chystám sa ísť do autoškoly, ale bojím sa ísť ku svojej lekárke. Totiž mal som jej priniesť nejaké papiere z vyšetrenia, no neviem kam som ich dal. A tá doktorka je taká, že na mne najde jedinú mini chybičku a už ma pošle na viac ako 5 vyšetrení. Čo mám teda robiť? Mám sa vykašlať na celý vodičák alebo čo? Ku svojej doktorke na zdravotnú sposobilosť fakt ísť nechcem. Je to hroza. Nebaví ma zasa počúvať tie jej múdre slová "Ale vy nemáte hento, ale vy nemáte tamto"... Čo mám teda robiť? Alebo nedá sa napr. na ambulancii (u všeobecného lekára) nejako "zaplatiť" zdravotná sposobilosť? Že ma nevyšetrí len zaplatím a je to?

Proto to tak na cestach vypadá. Když já šel pro potvrzení, abych mohl sednout za volant kamionu. Tak se na mě doktor podíval a řekl: "Ruce máš, nohy taky, zajdi za sestřičkou zaplatit poplatek a já zatím vyplním papíry..."

Jojo,takhle většinou postupují doktoři,kteří podle zákona jsou takzvaní firemní (neúplatní ?) doktoři a rozhodují o zdravotní způsobilosti zaměstnanců. Ve firmě,kde jsem dělal vždy každoroční povinná prohlídka s výsledkem - jste naprosto v pořádku. Po odchodu z firmy jsem byl na roční kontrole u svého lékaře a .. ouha.. sprďák jak Brno : Pane,máte vysoký tlak,proboha proč s tím leta nic neděláte ?... Takže co si myslet.