Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prestala mi odpisovať

Približne pred 2 týždňami som si písal večer s frajerkou a všetko bolo v pohode nič sa nestalo ani sme sa nehádali. Potom odišla a tú správu si pozrela až ráno ale neodpísala. Tak som si povedal že asi nemá čas alebo niečo len ona neodpísala ani po dvoch dňoch. Tak som jej napísal či je nesratá a ona že nie a že prečo. Napísal som iba že neviem len sa pýtam a ona že jáj no ok. Doslova napísala toto a ja tiež iba že okej a znova neodpísala. Chápem že najlepšie by bolo keby sa jej nato opýtam ale nechcem sa jej pripomínať. Nemali by ste nejaké tipy čím by to mohlo byť že neodpisuje?

Napiš, jak se jmenuje, kde bydlí, fotka by taky nebyla k zahození, my se tam vypravíme, přehneme ji přes koleno, vyhrneme sukni, stáhneme jí kalhotky, dáme jí pětadvacet na holou a domluvíme jí, aby si s tebou psala. Akorát jsme ještě nerozhodli, jestli ten, kdo to provede bude vylosovaný nebo jestli jí těch pětadvacet vysází každý, kdo se k ní dostaví.
:-D:-D:-D:beer:

som si písal večer s frajerkou a všetko bolo v pohode nič sa nestalo ani sme sa nehádali. Potom odišla a tú správu si pozrela až ráno ale neodpísala.

Tak já to nějak nechápu.Byli jste spolu osobně,seděli a psali jste si na mobilech místo řeči nebo jste si jen psali na dálku?Když píšeš odešla,ale to taky není jasné,jestli pěšky ze schůzky nebo třeba ze Skype.
A vy se hádáte písemně?Prostě na ní kašli a nevnucuj se,asi si našla jiný objekt zájmu,který třeba jen nepíše,ale rovnou ji chytí za .....
Staré pravidlo:Nikdy neztrácej svůj čas s tím,kdo není ochotný ho ztrácet s Tebou.

Chápu to. Včera jsem dostal kopačky po 2 měsících. Zezačátku super, pak stejnej scénář jako u tebe. 14 dní skoro nepsala a viděli jsme se 3x. Nechat být, zapomenout a zase si užívat sám. Ve finále jsou to jen zbytečný investice a když né teď, tak to za 10-30let končí rozvodem a pak je to jedna obrovská investice. Bordel výjde levněji...