Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vůně

Jak jsete na tom s vunemi? :-)

• Osobne né ze bych byl na vune naky uchyl nebo zavislak a dokazou me uklidnit, tak jak vyvolat vzpominky, kdyz jsem byl treba malej, nebo kdyz citim seno tak si vzpomenu na babicku, prafém na ex pritelkyni etc. Vune v mém zivote v podstate hraje velkou roli. Co vy, jak jsete na tom?
• V domacnosti i v pracovnim prostredi mam rad (ale né prehnane, spis jen decentne) nakou vuni, ktera mi v praci pomaha i ke koncentraci, i presto jaky jsem bordelar a dobrych 10% v praci stratim jen hledanim co sem kde polozil nebo zalozil, musim mit az velmi obsesivne presebou cisto doprovazeno nakou specfickou vuni (neni podminkou, ale psychicky se citim uvolneji).
• Neco malého do hajzlu, také mam rad vodu po holeni, mezi favority, asi AXE afrika a jiz mnou bohuzel nesehnatelny <OLD SPICE> (takovy ten co byl v CR v 90 letech) ten original, ten mi hodne vonel, parfém aplikuju opravdu ja velmi malo (hugo boss ten obycejny), nemam rad takové prevonané lidi az z toho boli hlava.
• Hodne me uklidnuje a voni také kàva, které se opravdu dene nestydim vypit né jeden dousek :-)

[img=http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Dec2012/1427730.jpg?d41d]http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x3 38/Dec2012/1427730.jpg?d41d[/img]

Ja neznasam akekolvek chemicke vone. Teraz som rozbalil nove sacky do kosa zevraj "vonave" a uz 3hodiny vetram. :D
P.S. kava je ok. A ako deo mi nevadi nivea fresh active 0% aluminium (to zdoraznujem preto lebo hlinik je karcinogenny a jedovaty, len 90% vyrobcov antitranspirantov to roky vobec nezaujima :)

Před 14 dny jsem se drápal na Sněžku. Někteří návštěvníce, nebo spíš návštěvnice, si to nejspíš spletly s prezentační akcí od Avonu.
Když se chlap po čtyřicítce, navíc postižený sedavým zaměstnáním, sápe do prudkého kopce a před ním takováto drogerie, myslel jsem že se buď udusím, nebo zebluju jak prase.
Decentní vůně nechemického charakteru mi nevadí, ale čeho je moc...

To mi připomněla scénku, kdy moji šéfíci dotáhli do kanclu v chladícím boxu plno uzenin, masíček, párků ... a já když jsem si šla udělat kafe a vrátila se do té kanceláře, tak to tam tím strašně vonělo, tak říkám " Teda kluci, tady jsou cítit po celé kanceláři ty vaše klobásy". Ach ta čeština :)