Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem holící strojek na plstnatou srst

Zdravím,
hledám způsob, jak se zbavit plstnaté srsti králíka u zadečku - prostě je to jeden velký chomáč ztvrdlých chlupů od břicha až k ocasu. Poradil by si s těmito chuchvalci nějaký holící strojek? Děkuji.

Nůžkama je to opravdu na dlouhou trať a bojím se, že ho střihnu, hlavně v místech, kde má pohlavní orgány. Místy má dost natahovací kůži a jednou jsem ho maličko šmiknul. Ani nevím, kde v tom chomáči najdu ocásek.

Do trouby a koupit noveho kralika :)

a kdyz ne to, tak asi jedine fakt nuzky. Strojek si s tim jen tak neporadi a ve vysledku mu to bude tu srst spise skubat, bude ho to bolet, bude se bat zvuku...pomalu a opatrne nuzkama a priste holt to delat pravidelne asi.

Lepsi strojky, treba na psy, by si s tim poradili, ale ty stoji radove tisice a to se kvuli jednomu kralikovi asi nevyplati. Klasicke strojky za 500kc pro lidi jsou na hustou zvireci podsadu kratke a je to pro zvire spise trapeni.